Creamer

Kraj:
Polska
www:
http://www.muzikanova.pl

Swoją przygodę z graniem rozpoczął dwa lata temu, grywając na kameralnych imprezach Poznaniu, samą muzyką interesował się jednak od zawsze, zwłaszcza elektroniczną. Wychowany przy dźwiękach Sashy, Underworlda czy Deep Dishów obecnie poszerza swoją wiedze muzyczną na szersze horyzonty muzyczne takie jak tech-house, minima, elektro. Zafascynowany produkcjami Nica Fanciullego, Marka Knighta oraz King Unique obrał właśnie taką drogę i to co możemy usłyszeć w jego setach to jak sam nazywa „electronic house music”
Jego pierwszym krokiem było organizowanie słynnych już w całym mieście afterów w klubie K2, gdzie grywał regularnie wraz ze swoim kompanem Blondasem. Po tym jakże udanym cyklu przyszedł czas na debiut w Poznańskim klubie SQ gdzie grywa na dobrze znanych już imprezach z cyklu Body Language. Ubiegłego lata zdążył także zadebiutować na jakże wspaniałym poznańskim Dziedzińcu Zamkowym oraz w Beach Barze Solar na Półwyspie Helskim.
Do tej pory grywał u boku takich DJ’ów jak Glasse,Fresh, Peter Von Coil, Hagal, Cube oraz Juniore.
Jednak najważniejszymi wydarzeniami w jego karierze były występy u boku takich artystów jak Tocadisco, Paul Thomas, i ATFC, a także z Markiem Knight’em, ostatnio jednym z najgłośniejszych nazwisk w środowisku muzycznym.
Na co dzień można go usłyszeć w takich polskich klubach jak: Rezydencja w Łodzi, Rdza w Krakowie, Platinium w Warszawie, ale najczęściej w jednym z najlepszych klubów w Polsce czyli w poznańskim SQ. Wraz z Blondasem Tworzą duet BadCompany pod którego nazwa występują grając back2back. To także nazwa cyklicznych imprez odbywających się w Poznaniu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →