ClockHouse

ClockHouse
Kraj:
Polska
www:
http://www.musicrotation.pl

CLOCKHOUSE to utalentowany duet, który wszędzie gdzie się pojawi sieje zamęt i spustoszenie. Duet tworzą dwaj przyjaciele – Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych bardzo tanecznych odmianach. Do grania preferują miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowymi ludźmi. Ich celem jest prezentowanie dobrej, szeroko pojętej muzyki klubowej oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu kultury z nią związanej. Z nielicznymi wyjątkami – nie uznają muzyki komercyjnej i „artystów jednego utworu”. Czerpią niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności. Każdy nawet najmniejszy uśmiech skierowany w ich stronę motywuje ich do dalszej pracy oraz daje poczucie spełniania i satysfakcji.

Duet CLOCKHOUSE wygrał konkurs organizowany przez agencje MSM EVENTS co zaowocowało występami na tak prestiżowych imprezach jak GODSKITCHEN (18 kwietnia 2009, Hala Ludowa – Wrocław) oraz GLOBAL GATHERING (6 czerwca 2009, Tor Wyścigowy – Poznań).

Panowie z CLOCKHOUSE to nie tylko DJe, ale również właściciele agenci MUSIC ROTATION zajmująca się organizacja imprez klubowych od ponad 5 lat. Na swoim koncie maja organizacje ogromnej ilości udanych imprez, współprace z wieloma klubami, organizatorami największych imprez klubowych oraz plenerowych, a także współorganizację imprez z takimi gigantami jak telewizja POLSAT, 4FUN.TV oraz radio ESKA.

Wystąpili na wielu dużych eventach, między innymi:

– GODSKITCHEN 2009 (Wrocław)
– GLOBAL GATHERING 2009 (Poznań)
– TUNNEL OF SOUND 2009 (Świecie)
– PEPSI OPENAIR FESTIVAL 2009 (Mieleszyn)
– ZŁOCIENIEC SUMMER PARTY 2007. 2008, 2009 (Złocieniec)
– AMSTERDAM DANCE MISSION 2008 (Manieczki)
– ESKA HITY NA CZASIE 2007 (Bydgoszcz)

Linki:
http://www.facebook.com/djclockhousepl

http://www.myspace.com/clockhousepl
http://www.musicrotation.pl

Kontakt / Booking
e-mail: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →