Claudia Cazacu

Claudia Cazacu
Kraj:
Wielka Brytania
www:
http://www.claudiacazacu.com

Claudia Cazacu to brytyjska Dee Jay’ka urodzona w Londynie. Nie posiada pseudonimu artystycznego, ponieważ chce być rozpoznawana pod swoim imieniem i nazwiskiem. Obecnie mieszka w rodzinnym mieście, gdzie swoimi wdziękami i umiejętnościami muzycznymi umila czas tamtejszym mieszkańcom. Ta seksowna kobieta interesuje się przede wszystkim takimi gatunkami muzycznymi jak: House, Techno oraz Trance.
Muzyką interesuje się od zawsze. Claudia jest piękną kobietą, która wie co robi. Jest również wspaniałą Dee Jay’ką. Konsolę zna na wylot. Po prostu widać, że artystka pragnie grać dla ludzi. W każdy swój występ wkłada całe serce, po to aby każdy klubowicz po wyjściu chciał do niej powrócić jeszcze raz.
Jak wiemy, każdy uważa, że DJ powinien być mężczyzna, ponieważ lepiej się prezentuje, jednak Claudia Cazacu zmieniła wszystko. Nie dość, że za konsolą potrafi zrobić wszystko, to w dodatku swoją urodą przyciąga wielu klubowiczów, którzy z wielką chęcią chcą zobaczyć seksowną kobietę za konsolą.
Claudia Cazacu to z pewnością kobieta, którą warto zobaczyć w akcji. Z wielką łatwością potrafi każdego wprowadzić w muzyczny trans, który nie pozwala Nam opuścić parkietu. Wystąpiła już w wielu klubach w Europie, jak nie całym świecie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →