Carter

Carter
Kraj:
Polska
www:
http://www.djcarter.pl

Kilka słów o mnie… DJ CARTER – Tomasz Kopański

Urodziłem się 4 sierpnia 1988 roku w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie). Lubię chyba każdą odmianę muzyki i uwielbiam to co robię. Cały czas staram się polepszac swoje umiejętności.

Już w podstawówce chciałem prowadzić dyskoteki, niestety byli od tego starsi koledzy. Zamiast się bawić obserwowałem co i jak grają, i jak przy tym bawią się koleżanki i koledzy… Gdy zaczęło się gimnazjum wszystko się zmieniło. Zacząłem prowadzić dyskoteki szkolne i poznawać nowe osoby. Galaxy Club Kurzętnik tam zacząłem na dobre swoją przygodę z dj-ką. Już nie chciałem się tylko bawić ale chciałem by inni bawili się gdy dla nich gram. Od tego momentu to były prawdziwe dyskoteki, atmosfera, klimat, sprzęt muzyczny i nie zapomniane wrażenia… Mijał czas a ja pogłębiałem wiedzę na temat deejay-stwa i muzyki.

Grałem miedzy innymi w takich klubach jak:
GALAXY kurzętnik, ARENA Stradomno, IBIZA Gwiździny, IBIZA Gierzwałd, HEAVEN Iława, OMEN Płośnica, IBIZA Dobrzyń nad Wisłą itd…

Na każdej imprezie priorytetem jest dobra zabawa i kontakt z ludzmi. Nie ogramiczam się również do jednego stylu muzycznego, a w zasadzie „GRAM DLA LUDZI” gram to przy czym się świetnie bawią i to moim zdaniem jest dobra impreza.
Chciałbym żeby każda impreza z moim udziałem była udana i żeby każdy dawal z siebie 200% klubowicza:)

Klub ARENA w Wysokiej to największy i najnowocześniejszy klub w Polsce północnej. Jestem w nim rezydentem ogromnej sali dance. ZAPRASZAM WIĘC WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ PRZEŻYĆ NIEZAPOMNIANE MUZYCZNE CHWILE RAZEM ZE MNĄ W KAŻDĄ SOBOTĘ.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →