Carrsten Hell

Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/carrstenhell

Carrsten Hell – Obecnie Rezydent Klub Terminal w Szubinie . Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 14 lat, prowadząc swoją pierwszą Imprezę . Z chwilą uzyskania pełnoletności rozpoczął dwuletnią, owocną współpracę z radiem RMF FM. Likwidacja regionalnych ośrodków radiowych spowodowała, że Hell został rezydentem wielu klubów w województwie Kujawsko-Pomorskim. Grając na coraz większej ilości Imprez Carrsten Hell rozwijał swoje zdolności muzyczne, dążąc do osiągnięcia perfekcji w tej dziedzinie. Wielokrotnie grał po za granicami Naszego Kraju . Jego sety można było usłyszeć w wielu krajach Europy takich jak :
Niemcy
Holandia
Irlandia
Anglia
Słowacja
Czechy
Francja

Nawiązanie współpracy z Agencją MDT dało mu możliwość występów na największych Polskich Festivalach takich jak :
Sunrise with Ekwador 2004 ( Afterparty )
Sunrise Festival 2006
Sunrise Festival 2007
EnTrance 2004
EnTRance 2010
Independence 2004
Independence 2005
Before Sunrise Festival 2006 ( Irish Edytion – Dublin )

Dzięki swojej wytrwałości oraz dążenia do perfekcji miał okazję zagrać także na wielu innych Festivalach u boku największych Światowych Gwiazd Muzyki Klubowej takich jak :
Stadium of Sound 2008 with Tiesto oraz Eric Morillo

W roku 2005 Carrsten Hell założył Agencje Artystyczną o nazwie VIP Agency . Pomysł ten okazał się strzałem w przysłowiową „10” gdyż dzięki ciężkiej pracy , zaangażowaniu oraz współpracy z takimi przyjaciółmi jak Matt Darey , Erwin Spitsbaard czy Mickey – T udało się zakontraktować na Polskie Festivale największe Światowe Gwiazdy muzyki klubowej takie jak :

Tiesto
Ferry Corsten
Armin Van Buuren
Marcus Schulz
Tocadisco
Mauro Picotto
Erick – E
oraz wielu innych …

Carrsten Hell obecnie jest jednym z najbardziej znanych DJ’i w Polsce i wysoko cenionym Trance’owcem. W chwili obecnej po długim czasie postanowił podjąć się nowych wyzwań i osiadł na stałe w jednym z najlepszych klubów w północnej Polsce , w Klubie Terminal w Szubinie w roli rezydenta .

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →