Carl Key

Carl Key
Kraj:
Polska
www:
http://www.carlkey.dj.ftb.pl

Kontakt :
Tel : 885-660-666
e-mail : [email protected]

Carl Key urodzony w Gorzowie Wielkopolskim na scenie klubowej pojawił się w 2009 właśnie wtedy zaczynał stawiać pierwsze kroki w Klubie Light Cafe w którym był rezydentem. Cechą charakterystyczną jego setów są zawsze pompujące brzmienia, potężna energia i niezapomniana atmosfera na parkiecie. Zaczynał podobnie jak wszyscy grając na szkolnych dyskotekach. Wiecznie poszukuje nowych utworów, ciągle się rozwija oraz nieustannie szlifuje technikę mixu. Sam o sobie mówi „Do perfekcji mi jeszcze daleko ale ciągle się staram a przede wszystkim mam dużo chęci by ku niej zmierzać”
Gra w rożnym klimacie w zależności od typu imprezy. Jego różnorodna i dynamiczna muzyka sprawdza się na klubowych parkietach. Nie trzyma się jednego stylu, oscylując pomiędzy pompującymi elektronicznymi dźwiękami i energetyczną linią basu. Najważniejsze jest dla niego to, aby publika znakomicie się bawiła.

Ponadto zagrał w takich klubach jak:
Metronom Club-Gorzów Wlkp, Light Cafe-Gorzów Wlkp,Amboseli-Poznań ,Broodway Club-Poznań,, Fahrenheit-Gorzów Wlkp,Matnara-Gorzów Wlkp,Grand Club-Gorzów Wlkp,Heineken Club-Międzyzdroje,Czekolada Klub-Poznań,Cactus Factoria-Poznań,ESKULAP-Poznań,Balzac-Poznań,IQ CLUB(TUNEL)-Poznań,Opcja-Poznań oraz wiele wiele innych.

W niedalekiej przyszłości ma zamiar jeszcze aktywniej działać na klubowym rynku oraz wytrwale dążyć do zrealizowania wcześniej założonych przez siebie celów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →