Cargo

Kraj:
Polska
www:
http://djcargo.vel.pl/

Pochodzi z małej miejscowości Stanisław leżącej w okolicach Wadowic. Obecnie jest rezydentem i menagerem klubu SIGMA w Jabłonce, jest jednym z kreujących muzyczny wizerunek tego miejsca. Swoją dj’ska karierę zaczął 11 lat temu, w 1996 roku. Wtedy po raz pierwszy stanął za konsoletą. Do tej pory miał okazję zagrać w wielu klubach między innymi: APOGEUM- Trzyciaż, MEGA-BIT- Zawoja, RIVIERA- Przesiszów, KLUB MX- Stanisław, GALAXY- Osiek, DEJAVU- Osiek, PAPILION- Zawoja, SILVER CLUB- Bielsko-Biała, GALAKTYKA- Wadowice, ZODIAK- Tokarnia, IMPERIUM- Chocznia, KLUB PIWNICA DW.- Roczyny, EDEN 139- Tarnów, CZARNA OWCA- Radom, CLUB 139- Tarnów, ENERGY 2000- Przytkowice, CLUB BOGACZ- Kolbuszowa.
W ciągu swojej działalności miał okazję grać z takimi gwiazdami jak: Alchemist Project, Max Farenthide, Dj Edy, East Clubbers, Dj Novus, Mbrother, Dj Charli, Dj Hubertus, Dj Mezzi, Steve Twain, Dj Neros, Darek Janik, Clubbasse, Mallancia, Dj Meeshek i wieloma innymi.
Jego przygoda zwiaząna z produkcją muzyki zaczęła się w roku 2003. Początkowo traktował to tylko jako zabawę co z czasem przerodziło się w sprawe priorytetowa. W roku 2006 zaczął inwestować w swoje studio, aby jego produkcje były na jak najwyższym poziomie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →