Cali

Cali
Kraj:
Polska
www:

BIOGRAFIA;

DJ CALI (Łukasz Kotłowski) urodził sie 18.09.1989roku w Kościerzynie w województwie pomorskim. Muzyka towarzyszyła mu od dziecka , DJ-em został od nie dawna , dokładnie na poczatku 2009 roku.

W czasie paru tygodni odkrył swe umiejetnosci grajac w lokalach w jego okolicy . Wygrał sporo pojedynków z DJ-ami którzy maja wieloletnie doswiadczenie. Pracuje nad twórczoscia własnych kawałków, specjalizuje sie w gatunkach takich jak; PROGRESIVE, ELECTRO HOUSE, HOUSE. Posiada sporą ilosc własnych kawałków. Włada ogromnym poczuciem humoru, które potrafi wykorzystac.

Do tej pory grywał w Clubach takich jak- ( EUFPHORIA, OTAGO, ETNA, BLUE ORANGE , TROPICANA , ) grał z takimi ARTYSTAMI jak;
Krist Van D , Dj Zabor , CEZ ARE KANE , Mars One, MDK , Creez ,EMCE , SASHA DUBROVSKY , Krzysztof Chochlow – DJ KC , David Van Detta ,DJ ARTI – (RESIDENT CLUBU TERMINAL) oraz wielu innych.

W 2010 ROKU ZOSTAŁ REZYDENTEM CLUBU BLUE ORANGE W ŁUBIANIE.

DJ CALI jak sam powiedział jest w całosci poswiecony temu co robi na co dzień , a muzyka jest jego pasja która daje mu siłę i motywację do działania, bo jego przygoda dopiero sie zaczyna….

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →