Calamite

Calamite
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/kacper.hefta

Początek historii mało oryginalny. Bowiem z muzyką związany od urodzenia. Jego ojciec był dj-em i mały Kacperek dorastał w otoczeniu wzmacniaczy, magnetofonów, kaset i konika na biegunach. A więc można powiedzieć że to muzyka wybrała jego najpierw.

Poważniejszy początek bycia dj-em datuje sie na rok 2006. Wtedy to zaczął wraz z JuicyJay’em i Jackiem-D rozgrzewać parkiet w nieistniejącym już klubie 'Johny’ w miejscowości Studzienice. Będąc tamtejszym rezydentem, nabrał doświadczenia i obycia w świecie dj-owskim.

Po upływie kilkunastu miesięcy dołączył do składu 'Pablo’. Czyli powstał 4-osobowy skład dj-ów z jednego regionu, których łączy przyjaźń i miłość do muzyki.

W momencie rozjazdów na studia, ich idea zjednoczeniowa osłabiła się, lecz w dalszym ciągu potrafią się czasem spotkać za konsoletą i godnie rozbujać imprezowiczów.

Aktualnie z powodów natury fizycznej djCalamite ma utrudnioną możliwość pielęgnowania pasji zza klubowej konsolety. Ale nieustannie stara się tam powrócić, co pokazuje, że fach dj-a to dobra motywacja życiowa dla niego.

Od końcówki 2011 roku, co miesiąc nagrywa swoje podcasty i dzieli się nimi za pośrednictwem Internetu, dając potwierdzenie, że muzyka house go nie opuszcza.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →