Cairalan

Cairalan
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/cairalan

INFO & BOOKING:

e-mail: [email protected]
tel: +48-662-053-691
more info: www.mysapce.com/cairalan

BIO

Piotr Onyśko ur. 25.11.1986 r. w Gryfinie k/Szczecina. Od najmłodszych lat zafascynowany był muzyką elektroniczną i tak zostało do dziś. Cała muzyczna przygoda rozpoczęła się od słuchania pierwszych utworów The Prodigy, Chemical Brothers i Fatboy Slim. Potem przyszedł czas na takich artystów, jak Members of Mayday, Hardy Hard, Kraftwerk, czy Gunjah. Starał się pogłębiać i rozszczerzać swoją muzyczną wiedzę o kolejnych artystów i kolejne nurty muzyki elektronicznej. Z czasem jego upodobania muzyczne dążyły coraz silniej do muzyki trance, a konktretnie w kierunku duetów Rank1, Cosmic Gate i Kyau & Albert.

Jeszcze niedawno można było usłyszeć go jako artystę grającego wyselekcjonowany, energiczny tech-trance. Dzisiaj stara się łączyć ze sobą takie gatunki, jak progressive house z elementami techno i właśnie w takim klimacie doskonale się czuje. W jego setach przeważają wyselekcjonowane, szybkie, techniczne brzmienia.

Do tej pory miał okazję zagrać u boku takich artystów, jak: Afrika Islam, Dr. Motte, Fragma, Andrew Bennet, Dinka, Ronski Speed, Dan Stone, Rene van Amsterdam, Peran van Dijk, Sebastian Sand, Tiddey, Dave Schiemann, Paul Miller, Arctic Moon, Grzegorz Es, Diana D’Rouze, czy DJ W, przez co jego muzyczna przygoda cały czas powoli się rozwija. Inspiracją są dla niego przede wszystkim takie nazwiska, jak Daniel Portman, Weekend Heroes, Manuel De La Mare, Marco V, Jerome Isma-Ae, czy Paul Thomas.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →