Cai Caslavinieri

Cai Caslavinieri
Kraj:
Polska
www:

CAI CASLAVINIERI
to pochodzący z Warszawy kompozytor, producent oraz DJ. Na scenie występuje już od ponad dekady. Twórczość Cai’a inspirowana jest zarówno współczesną kulturą jak i klasyką. W kompozycjach producenta trudno odnaleźć powszechne schematy, każdy z nich jest inną, eteryczną historią, o niesamowitym i unikalnym charakterze.

Dzięki współpracy z instrumentalistami, takimi jak skrzypkowie, pianiści, saksofoniści itp., Cai Caslavinieri stworzył unikalne LiveAct’y, które charakteryzują się czystym aktem improwizacji. DJ występuje w nich w roli dyrygenta, producenta i muzyka, narzuca instrumentalistom tonację i tempo, tworząc niesamowite show i muzykę na żywo. Cai komponuje także muzykę specjalnie na premiery produktów i marek, spektakli teatralnych, wydarzeń artystycznych, konwentów, pokazów mody itp. Jest autorem ścieżki dźwiękowej do pokazu topowego projektanta mody Macieja Zienia „Kaleidoscope”, a także do filmu „The Boss” – Andrzeja Świętanowskiego i „Cud Boski” -Dominiki Domal, który zdobył złoty medal na festiwalu filmowym Kinomeria 2012 na Ukrainie.

12 grudnia 2012 ze swoim remixem „Divchyna z Dnipra” znalazł się na EPce zespołu Haydamay, obok takich artystów jak: frontman Apollo 440, Kamil Bednarek, Che Sudaka i Dr Nelle Karajlic – wokalista w orkiestrze filmowej Emira Kusturicy.

Tworzył i współpracował z takimi artystami i markami jak: Haydamaky, Gosia Andrzejewicz, Wawrzyniec Prasek, Maciej Zień, Samsung, PEKAO S.A., PLAYBOY, FASHION DESIGNER GROUP, LEXUS, Infinity.

Jako DJ, na scenie klubowej występuje od 2001 roku. W ciągu swojej kariery regularnie występował w najlepszych, legendarnych już klubach m.in: HotL, Tomba Tomba, Klub55, Piekarnia, Klatka, Luzztro i wiele innych. Regularnie gra także poza granicami kraju. Supportował takie gwiazdy sceny klubowej jak: Dr Kucho, The Shapeshifters, Future Funk, Mike Grant, Johny Mikes, Tom Budden, Terry Church czy Phil Drummond.

Jego najbardziej znane produkcje i eventy to:

Maciej Zień – pokaz modowy kolekcji Kaleidoscope 2012/2013 – Full Soundtrack
Lexus – premiera Lexusa LFA 2012 – „The Power Of The Heart (klara-power.pl)” – Cai Caslavinieri feat. The Structure & MaggieV
PKO BANK POLSKI – konwent 2011 – full Soundtrack
Samsung – premiera Samsung Galaxy S3 – utwór premierowy – „Sunrise” – Cai Caslavinieri
XX Forum Ekonomiczne – „Ondine” – Cai Caslavinieri feat. Frederic Chopin

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →