C Bool

C Bool
Kraj:
Polska
www:

C- Bool prawdziwe nazwisko to Grzegorz Cebula urodzony 31 maja 1981 w Pyskowicach na śląsku. Od najmłodszych lat marzył o tym, żeby zostać dj’em, kiedy to po raz pierwszy zagrał na syntezatorze Yamaha.
Początkowo grał na szkolnych dyskotekach. W 1998 został rezydentem dyskoteki w Pyskowicach.
Rok 2002 był dla C-Bool przełomowym, gdy to spotkał na swojej drodze członków grup takich jak Dj’s Team i Base Attack, którzy dostrzegli w nim talent. Współpraca z Casteam doprowadziła do wydania dwóch singli, a także dała mu możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych w wielu polskich klubch.
Jego pierwsza solowa produkcja „Would U Feel” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem słuchaczy. Utwór został zauważony przez Flashrider’a , który postanowił nawiązać z nim współpracę. Druga produkcja „In My Heart” to kolejny sukces. Do sklepów trafił także pierwszy debiutancki vinyl „C-Bool- Would You Feel”, który zawiera wiele znanych utworów, a także remixy Ziggy X oraz Flashrider’a.
Utwór „Woul You Feel” zdobył uznanie i popularność nawet poza granicami naszego kraju. Wspiął się na wysoką pozycję wielu listach przebojów między innymi w Niemczech, Austrii, Włoszech i Japonii.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →