Boruwa

Boruwa
Kraj:
Polska
www:
http://myspace.com/tomaszborowicz

Tommy B – Niegdys Dj Boruwa. Zmiana Pseudonimu artystycznego!!

Jeden z młodszych artystów jego zamiłowanie do muzyki trwa juz 3 lata. Przez cały ten okres aktywie uczył sie mixowania. Jego sety pod wzgedem muzyki sa naprawde bardzo rozmaite i co najlepsze ciekawe. Zajmuje sie wyłacznie dwoma stylami muzycznymi mianowicie Trancem i Housem. Jego zafascynowanie muzyka techniczna zaczeło sie gdy miał 13 lat. Pierwszy raz wrzucił do swojego odtwarzacza kasete z „rąbanką” wtedy własnie wiedział ze to jest jego styl muzyczny od tamtego czasu z jego domu wydobywają sie mocne bassy jego mixów 🙂 Teraz po zakupie nowego sprzetu dwóch odtwarzaczy Pioneer CDJ-200 oraz mixera Reloop RMX-40DSP cały czas szlifuje swoje umiejetnosci.

PS. Jezeli ktos z was potrzebuje Dj’a na impreze to piszcie z chęcia przyjade z moim wspólnikiem i nakrecimy waszą impreze tak ze tego nie zapomnicie. Mozemy dojechac w kazde miejsce o kazdej porze:) A wiec czekamy na zgłoszenia od was… Pozdro !!

Od niedawna takze wspólpracuje z Agencja artystyczną, bookingową. Także coraz czesciej bedziecie mogli go słyszec na terenie nawet calej Polski 🙂 Zapraszam na strone internetową agencji: http://powerofklubmusic.prv.pl/. oraz na strone duetu Orange & Blue www.orange_blue.glt.pl

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →