Bolid

Bolid
Kraj:
Polska
www:
http://www.djbolid.com

Grzegorz Ciszek aka. DJ Bolid swoją przygodę z DJ’ką rozpoczął w 1999 roku, gościnnie pojawiając się w największych klubach na Śląsku. Zdobył wówczas duże uznanie w środowisku DJ’skim za odwagę muzyczną i technikę grania, która przejawiała się w jego setach, by potem zaowocować na Otwartych Mistrzostwach Polski Dj’s w Rabce! Do dnia dzisiejszego Dj.Bolid zdobył wielkie uznanie w oczach klubowiczy oraz dosyć dużą popularność na Górnym Śląsku oraz na Opolszczyżnie. Jest on częstym gościem w wielu klubach w Polse (Protector – Katowice,
Egipteca – T.Góry, Spiż – Katowice, Galeria – Sosnowiec, Viva – Truskolasy, Yorker – Poczesna, Metro – Boronów, Sereno – Gwożdziany, Okey – Pogrzebien, System – Cieszyn, Dolmel – Wroclaw, Merkury – Chorzów, Onyx – T.Góry, Alfa – Mierzęcice, Piramida – Chorzów, Bravo – Gliwice, Wyższy Wymiar – Katowice, Bielsko Biala, Menago – Oświęcim, Kosmos – Zawadzkie itd.)oraz zagranicą, także na największych Eventach w kraju: SaundCtuarium, Soundtropolis, Oktoberfest 2005, MaysNight czy TranceConection w Niemczech co sprawia, że stara się być otwarty na każdy rodzaj muzyki klubowej…Założciel duetu BOLID & T-STORM, który ma już na koncie swoje produkcje muzyczne, popularne na klubowych parkietach oraz w radiach PLANETA FM czy też RMF MAX.
Obecnie rezydent Galaxy Planet w Kamieniu Śląskim oraz Manhattan – Krzyżanowice, współpracuje także z Radiem Planeta 95,1 fm oraz jedną z największych agencji artystycznych „East West Events”. Miał przyjemność grać z takimi gwiazdami jak: Mr.X – Afrika Islam, Pedro Del Mar, Westbam, Dr.Motte, Mike Red – Vinylshakerz, Matthias Menck, Shaun Baker, Svenson & Gielen, Dj.Jose i wielu innych oraz także z polskiej sceny klubowej. Aktualnie preferowany styl muzyczny to House, Electro House i delikatna nuta muzyki Trance co sprawia, że imprezy grane przez jego osobe długo pozostają w pamięci klubowiczy.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →