Blonde

Blonde
Kraj:
Polska
www:

Blonde, czyli Joanna Michaelis, ukończyła poznańską Akademię Sztuk Pieknych, na wydziale Architektury i Wzornictwa. Zrobiła dyplom z multimediów, pracuje jako grafik komputerowy. Planuje profesjonalnie zająć się tworzeniem wizerunku firm, ponieważ uważa, że ten zawód, pozwala cały czas rozwijać jej kreatywność. Blonde była odpowiedzialna za przygotowanie i powstanie wizerunku „Gorączki w mieście”, BertHouse, Pussystacji. „Sztuka nie ma żadnego celu, jest celem sama w sobie, jest absolutem, jest odbiciem absolutu-duszy.”
Blonde w klubach gra od około 2002 roku. Bycie dj’em jest jej największym hobby, cały czas pragnie sie rozwijać, jak mówi, w przyszłości, chciałaby zrobić jakąś własną produkcję. Pierwszy kontakt z dekami miała w nieistniejącym już, poznańskim klubie Boland. Zaś pierwszą, poważną imprezą, na której zaprezentowała swoje umiejętności był „Import!” z Meat Katie’m, gdzie trafiła dzięki Bartkowi Winczewskiemu. Dotychczas Blonde zagrała u boku takich dj’ów jak: Meat Katie, Lee Coombs, Cut La Roc, Luke Brancaccio, Medicine 8, Lottie, Pete Gooding, duet Slam, Paul Jackson, Sharam Jey, Lisa German, Marshall Jefferson. Ponadto, latem 2003 roku, Blonde stworzyła cykl imprez „Gorączka w mieście”, gdzie występowała wraz z innymi polskimi gwiazdami muzyki klubowej, a w czasie, których gościła m.in.: Sebastiana Legera czy Pete Haywooda. To z jej pomysłu narodził się cykl imprez BertHouse, na które zapraszani są znani, polscy dj’e.
Blonde współracowałą z poznańskim Radiem RMI, gdzie wraz z jednym z dj’ów klubu Best prowadziła audycję poświęconą muzycę klubowej „Winylowe Noce”, która odbywała się zawsze we wtorkowe wieczory. Setów Joanny można było posłuchać w Eskulapie, Alcatraz – Poznań, Sanobarze – Bydgoszcz, Highlanderze – Opole, Piekarni – Warszawa. Podstawą muzyki reprezntowanej przez Blonde jest mocny i wyraźny beat, gra energetyczny house z elementami break i tribal, tech house oraz progressive.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →