Bdb

Bdb
Kraj:
Polska
www:
http://www.djbdb.pl

DJ BDB to pseudonim wymyślony w porywie chwili:
Po zakończonym szkoleniu FTB DJ SCHOOL, jadąc ze znajomymi na imprezę do Śremia, zastanawiałem się z kolegą Olem, który również był na szkoleniu, że można by sobie wymyślić jakieś pseudonimy.
Zastanawiałem się nad „BdB”, ale nie byłem przekonany czy to dobry pomysł. Wiadomo, że większości pierwsze co przychodzi do głowy to „bardzo dobry”, a tego nie chciałem. Jadąc do Śremia, a trzeba dodać, że są cztery miejscowości o tej nazwie, postanowiłem zjechać we Wrześni na stację benzynową żeby sprawdzić GPS, czy dobrą miejscowość mamy wpisaną. Kiedy się zatrzymaliśmy i zobaczyliśmy „Bardzo Dobre Bistro” (zdjęcie w galerii) nie wierzyłem w to co widzę. Całą drogę myśleliśmy nad pseudonimami, ale nie do końca bylem przekonany do „BdB”, a tu nagle „Bardzo Dobre Bistro”.
Pomyślałem, ze nieważne co ktoś sobie pomyśli i jak to będzie odebrane, ale ja będę „BdB”:)

A więc BdB:
Z muzyką związany od najmłodszych lat, począwszy od gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej w Tczewie, poprzez kurs gry na Keyboardzie w Tczewskim Centrum Kultury, kończąc na kursie gry na gitarze również w TCK.
Pierwsze imprezy, na których miał okazję grać to dyskoteki szkolne w podstawówce i technikum. Zajmował się również organizacją szkolnych apeli.
Muzyką klubową zaczął się interesować w szkole średniej i tam stawiał pierwsze kroki w miksowaniu, najpierw na sprzęcie komputerowym z oprogramowaniem DJ-skim, później rozbudowanym o kontrolery midi.
Postanowił profesjonalnie zajmować się sztuką miksowania muzyki ok. 2 lat temu. Godziny spędzone w domu na ćwiczeniach utwierdziły go w tym, że jest to to czym chce sie zajmować.
Absolwent FTB DJ SCHOOL 2009, którą zakończył pomyślnie otrzymaniem certyfikatu FTB.PL PROFESSIONAL DJ CERTIFICATE.
Muzykę jaką gra można nazwać „szeroko pojętym housem” z elementami trance`owymi.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →