Batima

Batima
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/sebastian.b.sliwinski

DJ BATIMA

( Nie ukrywam że liczę na wasze głosy o ile uznacie ze jestem tego wart pod adresem : www.batima.dj.ftb.pl )

Ur. 1973 r. Od najmłodszych lat wiedział ze jego życie to muzyka , nie wiedział tylko w jakim charakterze Od 18 roku życia już jako aktywny DJ stawiał pierwsze kroki jako prezenter dyskotekowy promując się w małych klubach i krok za krokiem wraz z edukacja promował się nie tylko w charakterze dj-a ale i prezentera radiowego. Początki nie były usłane różami, mimo to krok za krokiem jako dj samouk w jednej z piwnic blokowych nabierał doświadczenia podpatrując najlepszych z najlepszych , aż przyszedł czas zaprezentowania się za konsolą w wielu krajach na świecie : Austria, Niemcy, Słowacja, Czechy, Belgia, USA, Szwecja, Włochy, Wielka Brytania i oczywiście Polska kraj z którego pochodzi. Obecnie od końca 2003 roku spełnia się pod kątem nie tylko prezentacji muzyki klubowej ale i jako DJ , prezenter w jednej z londyńskich stacji radiowych.
Imprezy LOVE PARADE – Berlin , Parada Wolności – Łódź, CLUB ROTATION VIVA polska czy 20 klubowa MTV polska i wiele innych nie są mu obce. Zorganizował dwukrotnie mistrzostwa Polski dj-ów w Polsce i w 2006 roku zorganizował jak i poprowadził Pierwsze Otwarte Mistrzostwa POLISH DJ’s in UK na których wystartowało 31 DJ’s , gośćmi wieczorów dwu dniowej imprezy byli – CEZ ARE KANE oraz DJ BOLDY.

Twórczość oraz muzyka preferowana przez DJ BATIMA to zdecydowanie HARD TRANCE, TRANCE , ELECTRO oraz FUNKY HOUSE.. Obecnie od ponad roku znany tez pod nazwą FUTURE INSIGHT .Wydał w Londynie 6 kompilacji swoich mix-ów jak i twórczości począwszy od dźwięku poprzez grafikę , druk, opakowanie i na koniec promocje w londyńskich klubach grając z takimi artystami jak :

-WESTBAM
-RON VAN DAN BEUKEN
-MATRIX – DJ ERWIN
-ATB
-DJ I.C.O.N.
-4STRINGS
-DJ SAMMY
-SONIQUE
-SHAH
-RMB
-DJ TALLA 2XLC
-DJ S.P.U.D
-DJ SASCHA FUNKE
-BASE ATTACK
-DJ PATRICK HAGAL
-DJ BOLDY
-PROZAK
-ANGELO MIKE
-DJ JORDAN
-SHAUN BAKER
I wielu innych ……

Oraz:
Z polskimi DJ’mi i wykonawcami muzyki klubowej:
DJ Gerardski, DJ Tiddey DJ Alien, , DJ Dragon, Poziom-X, Kalwi & Remi, 2 Sweet Blondies, DJ Migano, DJ Mario, DJ Matush, DJ Thorn, Kriss, Cez Are Kane, DJ Matys, DJ Sasha, DJ Dino, DJ Hazel, DJ Gregory, DJ Lopez, DJ Yahoo, DJ Dredy, DJ Fresh,, DJ V_Valdi , DJ Rachela, DJ Adalbert, DJ Alien, DJ Bazz, DJ Maniana, DJ Lukass , DJ Eda

I wielu innych …… pedałów którzy maja się za gwiazdy zapominając że gwiazdy są na niebie a prawdziwi artyści rodzą sie w ciszy nie robiąc w okół siebie tyle szumu żyjąc w dostatku. Skromność panowie trochę skromności bo mi się robi niedobrze jak widzę tą żebraninę o głosy a ja się pytam za co chcecie te głosy za kilka marnych wiejskich dyskotek ? Kłaki jeżą się na plecach jak patrze na ten ranking polskich dj-ów .
Ps. good luck

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →