Base

Base
Kraj:
Polska
www:

DJ BASE [SQ klub, Poznań]

Miłość do miksowania rozpoczął dość nietypowo od grania z kaset magnetofonowych kilkanaście lat temu. Później nastapił przełom adaptery, mikser, winyle… Pierwsze imprezy przed szerszym gronem klubowiczów to słynne house’owe imprezy cyklu Pussydog na 18 piętrze poznańskiej Akademii Ekonomicznej.

W 2003 przeszła kolej na klub Eskulap, którego został rezydentem i na fascynacje house spod znaku tribal i progressive. Bardzo dużą popularność w tym czasie zdobyły imprezy z cyklu Noce Rezydentów gdzie wraz z dj-ami Cube’em i Blaze’em promowali swoje ulubione rytmy.

W czasie swojej przygody muzycznej miał okazje grać z takimi artystami jak: LISA GERMAN, KIDSTUFF, PETE GOODING, MARK KNIGHT, CASSIUS, JAZZY M,GILLES SMITH, GREG VICKERS, GUY WILLIAMS, MIGUEL PELLITERO, LUKE FAIR, czy SPIRIT CATCHER. Grał w największych klubach Polski t.j: Cień, Rdza i Frantic w Krakowie, sopockich klubach Sixtynine, Aquarium czy w warszawskim Platinium i słynnej Piekarnii.

W 2005 został rezydentem nowopowstałego SQ klub, który już w pierszym roku swojej działalności zdobył miano „Klub Roku” przyznanego przez magazyn Aktivist w konkursie Nocne Marki. Z rezydentami SQ
Juniore i Hagal’em występują podczas cyklu SQ DELIGHT, który prezentuje znanych zagranicznych artystów oraz współorganizują Noce Rezydenckie SQ zapraszając rodzimych dj-ów.

Wizja muzyczna BASE’a to sprawne połączenie oczekiwań słuchających oraz jego fascynacji. Gra house, który określa jako deep funky groove, można w nim znaleźć brzmienia od soulfull-vocal poprzez funky groove do deep& sexy house’u 😉

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →