B@ryl

Kraj:
Polska
www:

Just2one aKa B@RYL Robert Baryłko urodzony w Łodzi. Od najmłodszych lat interesowała go muzyka kontakt z dużą publicznością zaczynał jako tancerz (Electric-Boogie,Break-Dance) wtedy już występował na jednej scenie z: zespołem Leszcze, 1.8.L, Stachursky . W roku 2004 zaczoł tworzyć remixy do układów tanecznych dla zaprzyjaźnionych zespołów. Początki kariery miał przeciętne: dyskoteki szkolne, 8-nastki itp. Profesjonalnie zajął się DJ-ką w roku 2007 kiedy to pozwolił sobie na kupno pierwszej konsoli Miejski Ośrodek Kultury zaproponował mu wtedy prowadzenie dużej imprezy plenerowej na ok. 2000osób. Był to przełomowy moment w jego karierze zaczeły sie pierwsze zaproszenia przez znajomych organizatorów na zagranie setów w klubach. W roku 2008 zdecydował się wybrać do Warszawy podciągnąć swoje umiejętności na DJ PROMOTION wstąpił również do organizacji DeeJay mix club. W roku 2009 niespodziewany telefon z zaproszeniem do klubu ROYAL w Belgii. Rok 2011 współpraca z grupą TROPIC dzieki której mógł dzielic scene z takimi gwiazdami jak: Eddy Watta,Groovebusterz, Boys, D-Bomb, Volver. Na stałe związany jest z klubem LAYALI (Łódź). Jego sety stanowią nieodgadniętą zagadkę. Są przepełnione pozytywną energią. Jest on znany z tego, że potrafi połączyć komercyjne granie wraz z ambitnym brzmieniem i tym samym rozpalić publiczność do czerwoności.
Just2one jest kimś dzięki komu kiedyś gdy usłyszycie jakiś utwór od razu sobie przypomnicie klimat jaki stworzył dla Was podczas wspólnej zabawy:) Najlepiej czuje się w klimacie House, Electro, EuroDance 90s’.

Miał przyjemność gościć w:

LAYALI Club(Resident) -Łódź, Opium -Łódź, BLU -Łódź, B-Boy Jam -Łask, Dekompresja -Łódź, Alfa -Warszawa, Incognito -Łódź, Bycze Oko(dawna Lokomotywa) -Łódź, Protector(Mistrzostawa Polski) -Uniejów, ELEKTROWNIA -Łódź. Otwarcie Versace, Armani Jeans -Łódź, FEVER -Łódź, UnderGround -Łódź,

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →