BART CLAVEL

BART CLAVEL
Kraj:
Polska
www:
http://www.bartclavel.com

Jako nastolatek na dobre pokochał taneczną muzykę elektroniczną, a jego największym marzeniem stała się konsola didżejska. Spełnił je w 2004 roku, kiedy to uczestniczył w pierwszej edycji Pioneer DJ School w Poznaniu. Tam jego talent, umiejętności i miłość do muzyki zostały docenione, znalazł się w czołówce najlepszych, co otworzyło mu drogę do kariery DJskiej.

Od tamtej pory szlifował swoje umiejętności jako rezydent trzech klubów (Paradox-Zielona Łąka, Orion-Mielno oraz Vega-Czarny Sad) oraz grając w licznych klubach w Wielkopolsce (m.in. Ekwador-Manieczki, Browarclub-Krotoszyn, Manhattan-Czekanów, Eskulap-Poznań, Buenavista-Poznań, Tuba-Poznań, IQ-Poznań). W tym czasie grał u boku uznanych polskich DJów (m.in. Cez Are Kane, Miqro, DJ NeeVald, Toxic Noiz). Był również organizatorem eventów klubowych – Paradox Laser Night (2005), cyklu imprez VEE (2007-08).

Do jego największych sukcesów można z pewnością zaliczyć zwycięstwo w dwóch konkursach DJskich w 2007 roku: w konkursie organizowanym przez klub Manhattan-Czekanów koło Ostrowa Wlkp. (styczeń ’07) oraz w konkursie agencji MusicRotation, który odbył się w klubie Tuba w Poznaniu (listopad ’07). Zdecydowanie największym jego osiągnięciem był występ na SUNRISE FESTIVAL 2009.

Obecnie grając muzykę house skupia się na doborze unikalnych brzmień z gatunku deep, progressive, tech oraz electro. W wolnych chwilach pracuje nad własnymi kompozycjami muzycznymi. Co tydzień w nocy z czwartku na piątek o godz. 1.00 można usłyszeć jego autorską audycję na antenie Planety Poznań – BEATADVENTURE!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →