BaNaN

BaNaN
Kraj:
Polska
www:

Double Bee, czyli Miłosz Owoc urodził się 19.11.1992 w Sycowie. Miłosz to młody i ambitny dj zamieszkujący miasteczko Ostrzeszów leżące w południowej Wielkopolsce. Swoją przygodę z muzyką klubową rozpoczął w bardzo młodym wieku. Jako 10-latek każdy sobotni wieczór spędzał słuchając klubowych audycji Radiowych (Dj’s Dance Charts) nadawanych z Kalisza. Szybko uświadomił sobie, że muzyka to jego pasja w której chciał by się rozwijać i spełniać. Swoją muzyczną drogę postanowił rozpocząć od nauki gry na keyboardzie. Cztery lata grania na tym instrumencie sprawiły, że zapragnął nowych wyzwań i rozpoczął naukę miksowania. Jak sam mówi podążył drogą którą przebyło już wielu, czyli odpalił komputerowy soft i zaczął ćwiczyć. Pierwsze eksperymenty miały miejsce na Virtual Dj, następnie próbował Ejay i Traktora. Mniej więcej po roku doszedł do wniosku, że czas na kolejny krok. Tym krokiem był zakup swojej pierwszej konsoli marki Pionier.
Zbieranie pierwszych doświadczeń za deckami zbiegło się także z okresem ostatecznego definiowania własnych zainteresowań muzycznych. Miłosz próbował praktycznie wszystkiego starając się z każdego stylu czerpać jak najwięcej. Dziś jego granie odznacza się dużą dawką Electro Housu i Progresivu z niedużą domieszką trance i house, gdyż takie wymagania stawia mu publika klubu w którym supportuje, czyli Epoka Kobyla Góra.
Sam zaznacza jednak, że fascynuje go historia rave, która w jakimś stopniu definiuje sens całej kultury klubowej. Dlatego też stara się być otwarty na wiele gatunków muzycznych jak trance, house, dubstep, minimal, schranz czy techno. Taka różnorodność rozwija dj i poszerza horyzonty człowieka, a przecież by być dobrym dj-em trzeba być również dobrym człowiekiem.
Do dziś dnia miał okazję wystąpić m.in w następujących klubach :
– Club Epoka Kobyla Góra
– Club Piwnica Ostrzeszów †
– Club Piramith Kuznica Grabowska
– Club Piramith Kalisz
– Club Vanilla Ostrzeszów
– Club Activ Jarocin
Obecnie support w Clubie Epoka Kobyla Góra

Gdzie najcześciej mozna go usłyszeć:
-Club Epoka Kobyla Góra

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →