Axell Intevill

Axell Intevill
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/axellintevill

Axell Intevill (Arkadiusz Niechciał) – dj i producent z Polski. Od najmłodszych lat fascynował się muzyką elektroniczną. W 2006 roku wraz z przyjacielem Michałem zakupił profesjonalny sprzęt, który pozwolił mu wdrążyć się w sztukę mixowania.
Ciężka praca i treningi umożliwiły im w 2007 roku zagranie na dużej imprezie w rodzinnym mieście jako duet Roque & Brinkhofs . To było ich pierwsze publiczne wystąpienie. Przez następne lata grali w pobliskich klubach i na wielu okolicznych imprezach .
W 2011 roku Arek postanowił spróbować własnych sił na rynku zagranicznym. Wyjechał więc do UK (Portsmouth) gdzie obecnie mieszka, pracuje nad nowymi produkcjami i kreuje swój wizerunek. Wszystkiemu co robi nadaje swój styl dzięki czemu jego muzyka staje się unikatowa.
Czerpie niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności co motywuje go do dalszej pracy oraz daje poczucie spełnienia i satysfakcji. Obecnie gra na imprezach i produkuje muzykę w stylu tech-hause, w której najlepiej się czuje.
Właściciel Intevill Records .
Label: Duskstar , Syringe Records , Intevill Records

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →