Aurosonic

Aurosonic
Kraj:
Rosja
www:
http://www.myspace.com/aurosonicmusic

Projekt Aurosonic powstał w lipcu 2005 roku z inicjatywy dwóch osób ; producentów Evgeniy (JVS) Smirnov oraz DJ Sergey Klimov. Oboje pochodzą ponoć z pięknie ustytuowanego miasteczka Noginsk nie daleko Moskwy. Po niedługim czasie dołącza do nich trzecia persona tj. DJ Nataly kreująca muzykę progressive co jest zaletą. Na początku 2006 roku dochodzi do grupy czwarta osoba Dmitry Chernikov a.k.a. Chera. Pierwszym ich wspólnym „dzieckiem” jest remiks singla „Dark Horizon” „Flux Delux Digital” (UK) innego świetnego i rokującego na przeszłość rosyjskiego producenta Tenthu.
Evgeniy Smirnov (JVS)
Urodzony 11-tego stycznia roku 1995-tego w Novologi. Niebawem migruje do Noginska gdzie dorasta i poznaje muzykę oraz kunszt dj-ski. Jego przygoda z muzyka klubową zaczyna się w 1999 roku. Od tego momentu poważnie się aganżuje w tym kierunku , studiuje Cubase SX program i zaczyna tworzyć muzykę którą bedzie preferował w niedalekiej przyszłości tj. trance – dokładniej takie style jak Progressive , Uplifting , Tech, Hi-End , Melodic , Energy. Gustuje w melodyjnych i wokalnych kawałkach. Jego pierwsza kompozycja to „Russian Trance Attack vol.1”

Sergey Klimov (DJ Sergey Klimov)
Zaczyna wojażke na scenie klubowej w 1998 roku jako rezydent lokalnego klubu. Jego osoba szybko wywioera wpływ na publikę i bywalców klubu. Krok po kroku rozwija swoje talenta i umiejętności dj-skie , szybko zdobywając doświadczenie. Jego smykałka i kunszt dj-ski daje sie szybko poznać czego efektem są zaproszenia do lokalnych klubów Moskwy gdzie gra coraz częściej i coraz lepiej… Po przez swoją towarzyską , sympatyczną osobę i cięzką pracę zostaje nagradzany przez słuchaczy… Tworzy niebotycznie piękne i melodyjno – energiczne sety co jest z jednym z powodów takiej aprobaty wsród fanów jego muzyki… Obecnie Sergey jest liderem radiowego show „Ethyologia” w VirusFM radiostacji

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →