A State Of Mind

A State Of Mind
Kraj:
Polska
www:
http://--------

A State of Mind to trzech artystów, trzy odmienne muzyczne osobowości, połączenie wieloletniego doświadczenia wraz ze świeżym i nowatorskim spojrzeniem na świat muzyki.
Projekt tworzą Michał Grzybek a.k.a. DJ @LeX, Dawid Stróżycki a.k.a. Jorgen Dave oraz Piotr Augustyniak a.k.a. Peer Gasto. Jako formacja, A State Of Mind przygodę na światowym rynku muzycznym rozpoczęli wygraniem konkursu nowopowstającego labelu COLORFULRECORDINGS, typowo trance’owymi utworami „One Step Beyond” oraz „Sensuality” które zostały wydane jako „One Step Beyond EP”.
Kolejnym dużym osiągnięciem było wydanie progresywnego-house’owego singla „Black Horse” w bardzo poważanym labelu BAROQUE RECORDS w Wielkiej Brytanii.
Kolejna znacząca produkcja to „Like A Dream” COLORFULRECORDINGS, która w remixie „Like A Dream (ConraD S remix)” zauważona została już jakiś czas temu przez Armina van Buuren’a i zaprezentowana w ASOT ep.334 w na początku 2008 roku. Kolejny znacznie świeższy remix, stworzony przez zaprzyjaźnionego producenta z Poznania „Like A Dream (Nucvise remix)” zauważony został przez Paul Van Dyk’a w VONYC SESSIONS: #120 oraz #129 co zdecydowanie należy uważać za sukces.
Ważnym etapem rozwoju muzycznego było rozpoczęcie współpracy z wytwórnią ZIRENZ MEDIA RECORDS z Londynu, która po zaprezentowaniu kilku propozycji muzycznych zaowocowała podpisaniem kontraktu na pierwszy album, wydanie którego przewidziane jest na połowę 2009 roku.
W niedalekiej przyszłości spodziewać się można kolejnej EP z COLORFULRECORDINGS na której znajdzie się druga odsłona „Sensuality” oraz doskonały upliftingowy „Private Zone”.
Remixy jakie znalazły się do tej pory na koncie A State of Mind to m.in.: Conrad S – „Apologies”, Energy 52 – ”Cafe Del Mar”, Natlife – „Another Obscurity”, 4 Strings – „Take My Away 2009”, Binary Finary – „1999-2009”, oraz wiele innych…

OD MAJA 2009 ROKU FORMACJA JEST W ROZPADZIE, A JEJ CZŁONKOWIE ZAKOŃCZYLI WSPÓLPRACĘ. DEFACTO A STATE OF MIND PRZESTAŁO ISTNIEĆ.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →