AssCompany

AssCompany
Kraj:
Polska
www:
http://www.asscompany.pl

Kolektyw tworzą LukeAss i Bau- Li Chang.

Dwaj młodzi, utalentowani dj’s i producenci, którzy podbili serca miłośników muzyki elektronicznej na parkiecie niejednego klubu. Zawsze pełni optymizmu, chcący wprowadzić dużo pozytywnej energii podczas imprez na których grają. Swoimi energetycznymi setami tworzą specyficzny klimat, który głęgoko zapada w pamięci.
„Karierę” rozpoczęli w 2006 roku w klubie Under na Warmii, skąd pochodzą. Obracają się w kręgach muzyki house i raczej nie zamykają się na bardziej szczególną odmianę tego gatunku.
Swoje umiejętności mogli zaprezentować podczas trasy Era rytmu z MTV, w czasie wakacji w 2008 roku, we wszystkich największych nadmorskich kurortach, jako dj’s telewizji muzycznej MTV POLSKA wraz z takimi dj jak Nobis, Funky Wroo, Tenesee, Ricardo i Monky. Link do strony: www.era.pl/era_rytmu_z_mtv
W drugiej połowie 2008 roku wzięli udział w cyklu imprez Urban Wave – spektakularnych eventów łączących muzykę, modę i art&design, prezentując się na międzynarodowej platformie, która promuje i integruje różne aspekty życia miejskiego.
W maju 2009 roku zostali rezydentami klubu Pestka Made To Chill – reaktywowanego po trzymiesięcznej nieobecności na olsztyńskiej scenie klubowej, jedego z najlepszych i najbardziej popularnych klubów w tym mieście. Obecnie miejsce to nosi nazwę Faberge. Stworzyli tam sobotni cykl imprez o nazwie „Fizykoterapia”, którego są organizatorami do dnia dzisiejszego.
Mieli przyjemność grać z takimi dj’s jak ATFC(Defected Rec.), Alfred Azzetto(Purple Music Rec.), Adamus, Matush, Angelo Mike, Nobis, Hywel, Tenesee, Ricardo, Diana d’Rouze, Simon S, Wroobel, Marcelle, Deja Vu, Adam Lauks.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →