Arnej

Arnej
Kraj:
Kanada
www:
http://www.myspace.com/8wonders8

Jednym z wielu utalentowanych producentów, który wie jak obchodzić się z beatami i melodiami i którego brzmienie nie ma sobie podobnych, to czołowy kanadyjski producent Arnej. Przyjrzyj się licznym znakom jego muzycznej schizofrenii i oniemiejesz jak znakomicie posługuje się różnymi brzmieniami by stworzyć kolejną muzyczną piękność.

Arnej zbudował swój sukces na takich utworach jak 'Rendezvous’, 'The Ones That Get Away’, 'The Return’ czy 'They Always Come Back’. W promocji pomogły mu takie tuzy jak Tiesto, Pete Tong, Ferry Corsten, Judge Jules, Paul Oakenfold czy Armin van Buuren. Przez tego ostatniego został wybrany Producentem Roku 2008, ponadto otrzymał nominację do Najlepszej Nowej Twarzy 2008 na Trance Awards. Wydanie, tylko w tym roku, 10 wartościowych singli i remixując dla takich ikon trance’u jak Armin van Buuren, The Thrillseekers, Push aka M.I.K.E., sprawiły, że jego imię szybko stało się szeroko rozpoznawalne.

Z jego pierwszym wokalnym utworem 'Strangers We’ve Become’, stworzonym przy współpracy z Josie, będącym jednocześnie pierwszym singlem nadchodzącej płyty oraz pełnym wsparciem ze strony całej sceny, Arnej jest z pewnością świetnie przygotowany do kolejnego roku, który z pewnością przyniesie ze sobą następne sukcesy.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →