Arctic Moon

Arctic Moon
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/arcticmoonmusic

Mail: [email protected]

Worldwide Bookings: [email protected]

FACEBOOK:
http://www.facebook.com/ArcticMoonMusic
WWW:
http://www.arctic-moon.com/
TWITTER:

SOUNDCLOUD:

MIXCLOUD:

Tomasz Popielarski (Arctic Moon) – DJ/producent pochodzący z Polski. Urodził się w 1988 roku w Szczecinie. Już od dzieciństwa interesował się muzyką elektroniczną, która fascynowała go swoją różnorodnością i emocjami jakie wywołuje. Swoje pierwsze kroki w tworzeniu muzyki zaczął w 2004 roku zapoznając się z profesjonalnymi programami do produkcji i zdobywając muzyczne doświadczenie. Na przełomie lat 2005 – 2007 jego styl przechodził wiele przemian i modyfikacji. Pierwsze projekty prezentowały różne style muzyczne od klimatów dance, house po trance i hard trance. Na początku roku 2007 Tomek postanowił pozostać przy jednym stylu muzycznym, który był najbliższy jego sercu, a był nim Trance. W tym celu stworzył projekt o nazwie Arctic Moon, który w pełni odzwierciedla jego naturę. Cechuje się on trancowym brzmieniem i upliftingowymi melodiami. Duży wpływ na twórczość Tomka mają inne gatunki muzyczne. W swoich projektach stara się zawżeć elementy muzyki klasycznej, filmowej a nawet rocka.
Pierwszym singlem wydanym w 2008 roku był „Cold Planet”. Utwór został doceniony m.in. przez Tiesto i Above & Beyond, którzy grali go w swoich audycjach. Znalazł się również na kompilacjach takich jak Mellomania vol. 13 Dj Shah’a i Techno Club vol. 26 Talli 2XLC. Sukces pierwszego singla był motywacją do powstania kolejnej produkcji nazwanej „Overnight”, która ukazała się w 2008 roku w dużym holenderskim labelu Cloud 9 Music. Następnym singlem wydanym w tej samej wytwórni w 2009 roku był „On Silver Wings” stworzony wspólnie z polskim duetem Truewave. Track zyskał support m.in. Armin Van Buuren’a i został zagrany w jego audycji A State Of Trance. Kolejnym wyróżnieniem singla była jego obecność na prestiżowych kompilacjach takich jak TranceMaster 6005 i A State Of Trance Radio Top 15.
Na początku 2009 roku razem z Mike Wind’em Tomek założył label Emphase Recordings, który jest częścią Timeline Music. Tam też pod koniec 2009 roku ukazał się jego singiel „Afterworld”, który był grany przez takich djów jak Markus Schulz, Rank 1, Sean Tyas a także 2 razy przez samego Armin Van Buuren’a w jego audycji radiowej, w której został wybrany przez słuchaczy jako Future Favourite. Trafił on też na kompilację A State Of Trance Radio Top 15 – January 2010.
2010 rok był rokiem przełomowym w karierze. Jego singiel „True Romance”, wydany w sublabelu Armady – FSOE Recordings, zarządzanym przez Aly & Fila, został ogłoszony Tune Of The Week w audycji Armin’a, osiągnął też 5 miejsce w rankingu Beatport Trance Top 100 i 2 miejsce w Trackitdown Top 100. Koniec roku to przede wszystkim ukazanie się nowego singla „Adelaide” w remixie Ben’a Nickey’a i remixu do utworu Vast Vision – Ambrosia na kompilacji Future Sound Of Egypt vol. 1 oraz „True Romance” i remixu „Till The Sky Falls Down” dla Dash Berlin’a na A State Of Trance – Yearmix 2010.
Pomimo każdej wolnej chwili poświęcanej na produkcję, Tomek stara się też dużo czasu przeznaczać djing’owi. W każdy drugi wtorek miesiąca w radiu afterhours.fm o godzinie 23:00 CET można usłeszeć godzinną audycję Arctic Moon’a i Mike Wind’a o nazwie Emphase Selection, w której prezentowane są nowości z ich labela oraz świata.

Utwory Arctic Moon’a supportują m.in.: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Rank1, Menno De Jong, Richard Durand, Sean Tyas, W&W, Talla 2XLC, Dj Shah, Pedro Del Mar, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone, Niklas Harding, Mark Pledger, Stoneface and Terminal, Manuel Le Saux, Sebastian Brandt, Onova, Tom Colontonio, Akesson i wielu innych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →