Archie

Archie
Kraj:
Polska
www:
http://pulsstacja.fm

@booking@
GG: 9255716
email: [email protected]

Archie pod tym pseudonimem kryje sie Artur pochodzący z Łodzi. Artur już od najmłodszych lat miał wielki zapał do muzyki a także dobre poczucie rytmu. Juz jako 13 latek miał swój występ w Teatrze Wielkim w Łodzi prezentując swój występ grając na Keyboardzie. Potem przez jakiś czas kontunułował swoją przygodę z klawiszami ale nie okazało się to czymś co mogłoby go zatrzymac na dłużej i dalej szukał swojego hobby. Potem jako juz starszy nastolatek zaczął razem z przyjaciółmi podróżować po polskich klubach i dyskotekach w poszukiwaniu najlepszego miejsca na dobrą zabawę. Już wtedy zaczął podpatrywac techniki djskie ale nie wiedział jeszcze że jego przygoda z muzyka obierze zupełnie inny i to on będzie po tej 2giej stronie. Początkowo aby poznac takniki miksingu próbował swoich sił chyba jak każdy w programach wirtualnych typu: virtual dj, traktor jednak to było za mało a jego cele były o wiele większe. Dzięki swojemu przyjacielowi Dj’owi GioLianiemu który pomógl mu poznać tajne 🙂 techniki sztuki djskiej.Po raz pierwszy pojawil się na scenie klubowej w 2006 roku.Na początku można było go usłyszeć w lokalnych stacjach radiowych oraz klubach w Łodzi i okolicach. Jego ulubionym stylem muzycznym jaki prezentuje w swoich setach jest szeroko pojęty gatunek muzyki house, jednak nie zamyka się na żaden nurt muzyczny. W jego mixach możecie usłyszeć jeszcze: e-house, trance, hardstyle oraz nieco zapomniany ale powracający coraz większymi krokami do nas klubb(czyli popularna VIXA)

W 2009 roku Artur wraz z 3 przyjaciół postanowili założyć własne radio internetowe. Razem z Grzegorzem Z. Pawłem W. i Sławomirem G. założyli radio o nazwie Pulsstacja. Początkowo wiadomo ciężko i mozlnie ale z biegiem czasu coraz lepiej i skuteczniej rozwijali radio.Po udanych negocjacjach z bardzo potężnym sponsorem jakim jest Energy 2000 Power Drink wszystko nabrało nowego tempa Obecnie Radio Pulsstacja.Fm jest jednym z nejlepszych i najprężniej rozwijających się radii internetowych w Polsce. Patronuje ono wiele bardzo ważnych imprez w Polsce min: Lech Summer Night, Energy 2000 Strong Man, Planeta Drive to Party oraz wiele innych.

Obecnie Archie skupił sie bardziej na rodzinie i właśnie radiu ale podczas swojej przygody z Dj’ką miał okazje dzielić konsolę z takimi djami jak:

Cj Stone, Dervish, Marc Van Linden ,Vasil ,Hazel, Cez Are Kane, Bream, Elann ,Justin, Maniana, MiQro, Alien, 2Dj’s, GioLiani

Swoje sety prezentowal w takich klubach jak:

*Manhattan – Belchatow
*Nexus – Łodz
*Blu – Łodz

Obecnie jego sety możecie usłyszeć na antenie radja PulsStacja.Fm

Zapraszamy na http://pulsstacja.fm

e-mail: [email protected]
skype: dj__archie
GG: 9255716
Kom: 513-759-804

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →