Apple One

Apple One
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/appleonemusic

Arkadiusz Łoś aka Apple One to dj i producent muzyki elektronicznej, mieszkający na stałe w Szczecinie. Juz od najmłodszych lat przejawiał on zainteresowanie elektronicznymi brzmieniami, skupiając swoją uwagę na dokonaniach takich artystów jak The Prodigy, Apollo 440 czy The Chemical Brothers.
Prawdziwy przełom nastąpił jednak pod koniec lat 90, kiedy to na świat przyszły takie transowe perełki jak Veracocha – Carte Blanche, System F – Out of The Blue czy longplay ATB – Movin’ Melodies.
Zakochany w syntetycznych barwach zaczął na własną rękę uczyć się produkcji. Rozmaite trackery na domowym komputerze Amiga 500 oraz proste programy na konsolę Sony Playstation nie miały przed nim żadnych tajemnic. Z czasem, gdy software’owe syntezatory opanowały muzyczny rynek przesiadł się na PC i tak zostało do dziś.
Produkując swoją muzykę, stara się przekładać emocje na dźwięki. Wszystko zależy od nastroju… Czasem powstają utwory nostalgiczne, pełne melancholii a czasem bardzo energetyczne, sprawiające iż ciało samo wybiega na parkiet.
Jego kompozycje, zarówno spod aliasu Souls in Motion, jak i Apple One zostały zauważone przez takich artystów sceny klubowej jak Paul van Dyk (utwór Rapid Eye Movement został wydany nakładem labelu PvD – Vandit) oraz Solarstone (kompozycja Sensual Illusion została umieszczona na kompilacji „Electronic Architecture”, a sam singiel uzyskał najwyższą notę w brytyjskim Dj Magazine).
Po utwory Arkadiusza sięgali również tacy dj’e jak ATB, Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Jon O’Bir, Roger Shah, The Thrillseekers, Agnelli and Nelson, Aly and Fila, Leon Bolier, Airbase, Tom Colontonio, Alex MORPH, Woody van Eyden, Ernesto vs Bastian czy Arnej.
Obecnie wraz z grupą przyjaciół skupia się na organizacji imprez klubowych pod szyldem „Trance Connection”. Sety w ich wykonaniu to czysty zastrzyk adrenaliny, który z pewnością potrafi zastąpić wszelkie syntetyczne wspomagacze… 😉
Co przyniesie przyszłość? Czas pokaże… 🙂

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →