Andrew Diverson

Andrew Diverson
Kraj:
Polska
www:
http://www.diverson.net

Kim jest Diverson?

Nikt do tej pory nie sprecyzował tego w jasny i przejrzysty sposób i prawdopodobnie nikt tego nie dokona. Postać Diverson-a jest zbyt skomplikowana psychologicznie, a dodatkowo wzbogacona o psychiczne zachwiania równowagi w postaci niekontrolowanych napadów zbyt dobrego nastroju, staje się niemożliwą do opisania. Z grubsza Ci którzy mieli (nie)przyjemność go poznać, twierdzą, że wszędzie go pełno i nie potrafi na długo zagrzać jednego miejsca. Sam zainteresowany tłumaczy to faktem, że w dzisiejszych czasach trzeba być szybkim i konkretnym chłopakiem. Poza tym wszystkim jest zwykłym i prostym człowiekiem, posiadającym zwykłe i proste imię Adrian, mieszkającym w zwykłym i normalnym mieście – Grodzisku Mazowieckim. Jedyna rzecz jaka wyróżnia go w tłumie, to fakt, że jest tym razem nie zwykłym czy normalnym, ale prawie normalnym i niezwykłym DJ-em, a także producentem muzycznym.

Trochę historii.

Adrian swoją przygodę z muzyką rozpoczął w roku 2000. Na początku była to nauka gry za deckami, przy wsparciu wielu uznanych Dji. W okresie późniejszym były to występy w klubach na terenie całej Polski W roku 2002 rozpoczął działalność jako producent i remixer muzyczny, pod pewnym szalonym pseudonimem. Brał udział w wielu projektach oraz formacjach takich jak Instant Ticket, Club Revolt czy JayDee 88. Z czasem jego produkcje zostawały wydawane w mniej lub w bardziej uznanych polskich jak i zagranicznych labelach. Na chwilę obecną całkowicie poświecił się muzyce house, tworząc i występując pod solowym projektem Andrew Diverson oraz formacją Funkinetick.

Z kim zagrał i współpracował skoro jest DJ-em?
Zagrał i współpracował z wieloma znanymi osobami i formacjami, takimi jak:
4 Strings (Holland), DJ Rene van A. (Holland) Nenes (Holland), Joop (Holland), DJ Maniana, DJ Hazel, DJ Czopka, DJ W, DJ V_Valdi, DJ Miqro, DJ Maiqel, DJ Maxx, DJ Kosti, Roberto Bedross oraz wielu wielu innych.

Gdzie go można było usłyszeć i zobaczyć?

Występował na gościnnych setach na takich eventach jak Amsterdam Dance Mission czy Summer Dance Festival oraz wielu innych. Widziano i słyszano go także w wielu klubach na terenie całej Polski między innymi: Ekwador (Manieczki), XXL (Brzeźno), Venus (Koneck), Prima (Rdawczyk), Desperados (Warszawa), Stone (Warszawa), RIO (Warszawa), Corrado (Radzyń Podlaski) i wielu wielu innych.

Jego styl?

Styl Adriana charakteryzuje mocny bit oraz bass (dołączając do tego żywe instrumenty). Sety Diversona to swoista wędrówka po świecie house’owego bitu. Rozpoczynając od funky kończąc na progressive house możemy być świadkami niesamowitego show, które tworzone jest za każdym razem, kiedy Adrian rozpoczyna grać. Członek elitarnego teamu Polish House Mafia, zrzeszający czołowych producentów i dji muzyki house.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →