Andrew Bennett

Andrew Bennett
Kraj:
Niemcy
www:
http://www.andrewbennett.eu

Andrew Bennet to znana postać na scenie muzyki dance. Przez ostatnie kilka lat wydał wiele utworów i remiksów, które stały się znane na całym świecie. Jako DJ działa od 1996 roku. Zaczynał jako rezydent na imprezach z cyklu „Trance Nation”. Występował także poza granicami Niemiec, w znanym na całym świecie klubie „Space” na ibizie a także na największych imprezach i festiwalach.

Znany jest nie tylko ze swoich oryginalnych kompozycji ale także z mistrzowskich remiksów. Pracował nad takimi przebojami jak „Shivers” Armina van Buurena, „Over The Edge” Prince’a Quick Mix’a znanego także jako PQM, wielkim hitem „Your Loving Arms” śpiewanym przez Karen Overton, „Waiting” Leama & Moor z Jan Johnston i „Faith In Love” w wykonaniu Flash Brothers z Tiff Lacey – a także wiele innych.

W 2007 Andrew wydał swój pierwszy utwór przy współpracy z rozpoznawaną na całym świecie wytwórnią Global Underground. Piosenka „Andrew Bennett presents Memento – A Broken Frame” odniosła sukces na całym świecie i była grana przez wszystkich najlepszych DJów. Podążając tą drogą Andrew zrobił kolejny remiks dla Global Underground „Last Night in Vegas” Lützenkirchena. Oczywistym obsesją Andrew jest nieustanna praca w studiu 24 godziny na dobę więc nie powinno nikogo dziwić że w 2008 stworzył kolejny alias, pod nazwą Kismet. Andrew znalazł odpowiedniego wydawcę dla produkcji Kismet wytwórnię Pilot 6. Kismet stał się cenionym projektem sceny Progressive House dzięki takim przebojom jak „Endorphine”, „Some Hours Later”, „Lost Language” czy najnowszy z nich „The Roll”.

Pod koniec 2009 Andrew Bennett wydał jeden ze sztandarowych numerów muzyki trance „The Age Of Love”. W związku z tym wytwórnia Armada nakręciła klip, który został obejrzany onad 80.000 razy w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ale to nie wszystko. Andrew Bennett właśnie ukończył swój remiks „I Got A Feeling” sławnej na całym świecie diwy houseu Terri B., który zostanie niedługo zaprezentowany na Play Me Loud. Następny singiel Andrew’a z Majuri „Let Me Breathe Again” zostanie wydany przez Sirup Music i zostanie wydany na początku 2010. Piosenka „Run Till U Shine” z singla „Break Away”, którą gra z Sir Adrian została wybrana przez Armina van Buurena na jego nową kompilację A State Of Trance 2010, która właśnie podbija światowe listy przebojów.

Przygotujcie się na nowe piosenki Memento, Kismet i oczywiście Andrew Bennetta w 2010 roku!

źródło: www.magicisland.pl

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →