Andre

Andre
Kraj:
Polska
www:
http://www.ftb.pl/klubowicz.asp?id=246489

Na scenie klubowej Andre pojawił się w 2000 roku, lecz dopiero po 2 latach ciężkiej pracy został zauważony przez klubowiczów, producentów i managerów. Z początkiem 2008 roku wszedł w skład FTB dj’s TEAM, określając jednocześnie swój styl, będący niezwykłą mieszanką różnego rodzaju gatunków muzycznych począwszy od ciepłego house’u (funky/latin/vocal/disco) clubhouse’u poprzez electro i progressive a na trance kończąc. Cechą charakterystyczną jego setów jest duża ilość starych i nowych przebojów ale często w bardzo zaskakujących wersjach. Nie stroni również od tech-house’u czy nowoczesnego minimalu, dzięki czemu przekonuje nawet zwolenników mocniejszego brzmienia.

Nie lubi monotonii w muzyce którą gra a dzięki temu, że obecnie w muzyce elektronicznej wszystkie style mocno się ze sobą mieszają a granice je różniące mocno się zatarły, nie musi i nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, tylko buduje swój set na różnorodności nurtów muzycznych. Dzięki temu muzyka którą gra nie jest jednostajna, a klubowiczom dostarcza dużą dawkę pozytywnej energii i niepowtarzalnego klimatu. Krótko mówiąc – gra muzykę, która ma to 'coś’.

Muzykę dzieli tylko na dwie kategorie – dobrą i… resztę. W jego setach można usłyszeć numery należące tylko do pierwszej grupy. Paradoksalnie, jego wiek metrykalny okazuje się być wielkim atutem – nabierane przez wiele lat muzyczne know-how jest praktycznie nie do podrobienia, dlatego ma świetne wyczucie klubowiczów i klimatu. Układając swoje sety dokładnie selekcjonuje materiał, kierując się przede wszystkim odbiorcami, ponieważ to oni są najważniejsi. Dobrze wyważony klimat i dokładnie wyselekcjonowane płyty poruszą każdy parkiet, bez względu na to czy w klubie czy na evencie.

Granie dla klubowiczów sprawia mu wielką przyjemność; za deckami bawi się tak samo dobrze jak na parkiecie. Występy w klubach pozwalają mu rozwijać swoje zdolności techniczne i horyzonty muzyczne, ale przede wszystkim spotykać na swojej drodze nowych, ciekawych ludzi.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →