Andain

Andain
Kraj:
Stany Zjednoczone
www:

W skład grupy Andain wchodzą – Josh Gabriel, Mavie Marcos i David Penner.

Josh Gabriel

Ma 33 lata, zaczął tworzyć muzykę na komputerze od połowy lat 80. Jego styl produkcji wprowadza słuchacza w trancową podróż… W świecie muzyki tanecznej Josh zadebiutował takim kawałkiem jak – „Wave3” oraz występem w jakże słynnym już duecie Gabriel & Dresden, współpracował z takimi gwiazdami muzyki klubowej jak – DJ Tiesto, Way Out West, Rodger Goode, 4 Strings, Paul Oakenfold i Beber&Tamara. John był także założycielem „MixmanÔ Technologie” oprogramowania do tworzenia remixów, był odpowiedzialny za twórczość oraz sprawy techniczne produktu przez 8 lat. Zajmował się różnorodnymi sprawami związanymi z muzyką np.; zajmował się masteringiem Soundtracku z filmu Alladin który został wydany przez Disney’a, montował dźwięki w grze „Oddworld” zajmował się także akustyką dla – Warner Brother’s Films, Sony Music oraz Disney Studios. John był absolwentem Kalifornijskiego instytutu sztuki i studiował w instytucie muzycznym w Den Hague w Holandii.

Mavie Marcos

Ma 23 lata, jest kompozytorką oraz liryczką, śpiewała przez większa cześć swojego życia. Jest klasycznie wprawioną wokalistką. Grała w wielu muzycznych przedstawieniach teatralnych, takich jak : „Pirates of Penzance,” „West Side Story”, oraz „The Best Little Whorehouse in Texas ” Najważniejszy występ to „Queen of the Night” w czarodziejskich fletach Mozarta. Po dzisiejszy dzień Mavie studiuje naturalną medycynę w uniwersytecie Bastyr.

David Penner

Dawid ma 28 lat, zajmuję się muzyka od 15 lat. Opanował grę na – gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej, sitarz’e (instrument hindusk)i, pianinie oraz saksofonie. Uczył się grać na sitarze z George’m Ruckert’em oraz na jazzowym saksofonie z Andy Netter’em. Grywał w wielu zespołach takich jak „Nine Headed Cactus Demon” (grał na gitarze oraz był wokalistą) „Gage” (główna gitara) i „Kickbacks” (bass). Tak samo jak u Mavie o Josh’a muzyka jest jego pierwszą miłością, Dawid był także absolwentem szkoły lotniczej i astronautycznej „Massachusetts Institute of Technology”

DYSKOGRAFIA

Andain – Summer Calling
Andain – Beautiful Things
Andain – Here is The House
Andain – You Once Told Me
Andain – Ave Maria
Andain – Time
Andain – Get Up

Ich produkcje zostały wydane na takich płytach jak –

Blank & Jones – The Mix (Volume 1) (2xCD)
Future Trance Ibiza (2xCD)
Clubber’s Guide Summer 2003 (2xCD)
Cream Trance Anthems (2xCD)
DJ Tiësto – Unreleased X-Tra (CD)
DJ Tiësto – World Leader (CD)
ack Hole: Special Collector’s Edition 1 (2xCD)
Trance Energy 2004 (2xCD)
Club Rotation Vol. 25 (2xCD)

Najważniejsze gwiazdy które remixowały ich kawałki –

Photon Project
Cor Fijneman
DJ Tomcraft
Gabriel & Dresden
Airwave

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →