Alien X

Alien X
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/alienx.poland

DJ. ALIEN X – znany i kojarzony z Bielską Sceną Klubową , a szczególnie bielskim 2BE CLUB’em, którego jest twarzą od połowy roku 2008. Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych , które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko. Granie w klubach rozpoczął w 1998 roku . W 2006 został rezydentem Silver–Clubu w Bielsku-Białej , gdzie miał okazję grać u boku takich gwiazd jak:
ATB, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter. Był to niewątpliwie dobry start na początek.

W 2008 roku podjął współprace z Klubem Pomarańcza w Bielsku, gdzie zajmował się zarówno graniem jak i robieniem „visual show”. Dzięki najnowszemu sprzętowi mógł poszerzyć swoje umiejętności , aby zostać DVJ’em, (czyli dj’em który również w swoim repertuarze przewiduje miksowanie teledysków i wizualizacji w trakcie występu).
W połowie roku 2008 przyszedł czas na rezydenturę w BIELSKIEM 2BE CLUB’ie. Dzięki temu klubowi otworzyły się drzwi w jego karierze. Rezydentura nie tylko zapewniła mu miejsce wśród czołówki dj’ów ,ale zapracował sobie na renomę wśród bielskiej i śląskiej publiki. Dzięki temu miał okazję grać u boku takich zagranicznych gwiazd jak :

Freemasons, Tom Novy, Abigail Bailey, BASTO!, eSQUIRE, David Penn. Nie ominęła go również polska czołówka dj’ów i wokalistek oraz saksofinistów, których supportował :

Flor, Bartes, Loui & Scibi, Neevald, Seb Skalski, Darya Sergiyenko (vocal live ),Alec Sun Drae (vocal Live) & Chriss Jaxx ,Marcin Żupański (SAX LIVE), Aretha (SAX LIVE)

Od początku roku 2012 oprócz piątkowych i sobotnich imprez w 2BE CLUB’ie prowadzi cykl autorskich chilout’owych imprez „DEEP SENSATION NIGHT”w MAGNUM PUB’ie, które odbywają się co środę i czwartek zdobywając coraz większą popularność.
Uczestnik AUDIOLAKE FESTIVAL 2012 nad ZALEWEM RADKOWSKIM koło KŁODZKA , gdzie miał okazje supportować min. takie gwiazdy jak:

MARCIN CZUBALA, MICHAEL MIND , ALEX BAU czy TOM BOXER.

Jego ciągłą aktywność możemy obserwować nie tylko w 2BE CLUB’ie. Współpracował między innymi z takimi klubami jak : RDZA (RIP) (KRAKÓW), CIEŃ (KRAKÓW), VAVAVOOM (ZAKOPANE), AVANGARDA (TYCHY), UKŁAD (OŚWIĘCIM), SAINT TROPEZ (RIP) (KATOWICE), SOFA (KATOWICE)

Jego ulubionym stylem jest progressive house ,lecz w swoich setach gra głównie różne gatunki od oldschool’ owych hitów przez r’n’b ,house i soulful house ,deep house, nu-disco. Uważa ,że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika. Cały czas pogłębia tajniki miksowania oraz produkcji muzycznej ,by w niedalekiej przyszłości wydać swój własny utwór. Jego utwory inspirowane są twórczością ERICA PRYDZ’a.

Jeżeli kochasz dobrą zabawę i długie, pełne pozytywnych wibracji sety dj’skie rezydent 2BE CLUB’u – DJ.ALIEN X to właściwy wybór !!!

FACEBOOK & MYSPACE :

http://www.facebook.com/ALIENX.POLAND

http://www.facebook.com/ALIENX.OFFICIAL

http://www.myspace.com/thealienx

http://www.myspace.com/alienxdj

SOUNDCLOUD:

http://soundcloud.com/djalienx-poland

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →