Alex Deacon

Alex Deacon
Kraj:
Polska
www:
http://www.djshadow.cba.pl

Alex Deacon aka Shadow urodził się w 1987 r. w Skwierzynie. Jego miłość do muzyki ujawniła się już w bardzo wczesnych latach a dokładnie wtedy gdy swoją działalność rozpoczął słynny w całej Polsce – Klub Ekwador. Jeszcze gdy młodzież w jego wieku słuchała komercyjnych kawałków z radiowych list przebojów to Alek, bo tak mu na imię, przesłuchał już wiele znakomitych setów wschodzących gwiazd muzyki elektronicznej. Z roku na rok Shadow pogłębiał swoją wiedzę na temat muzyki i wszystkich aspektów z nią związanych.
Swoich sił próbował na pierwszych wirtualnych programach do miksowania. Mając również w sercu znane słowa -„ że dj powinien słyszeć muzykę a nie jej słuchać”, starał się wspinać coraz wyżej. Do dziś te słowa wciąż w jakiś sposób go napędzają. Przełomowy moment w jego muzycznej drodze nastąpił gdy kupił własny profesionalny sprzęt. Każdy kolejny dzień poświęcał na doskonaleniu swojej unikalnej techniki miksowania. Jego miłość do muzyki w końcu została doceniona. Alek obiął rezydenture z gorzowskim klubie Sun a następnie w klubie Metronom.
Z tego co było widać, jego kontakt z publicznością był wysoce pozytywny, niekiedy dochodziło nawet do euforii na parkiecie.Shadow jest artystą, którego nie tylko się słucha ale także ogląda. Jest Dj’em, który potrafi przekazać swoją energię do słuchacza jak i również pochwalić się doskonałą techniką.
Alek wywalczył również DJ CERTYFIKAT NA FTB DJ SCHOOL 2009. Aktualnie Alex głównym prezenterem kanału House na www.radioparty.pl, gdzie prowadzi swoje audycje „Music is the answer”.
Gatunkami jakie grywa Alex są: tech house,electro house,minimal a także wiele remix’ów znakomitych klubowych numerków.
Na ten czas Shadow zajmuje się również tworzeniem muzyki jak i również remiksowaniem znanych utworów różnych wykonawców i gatunków.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →