Alberto Corelli

Alberto Corelli
Kraj:
Polska
www:
http://www.myspace.com/albertocorelli

Ukrywający się pod pseudonimem Alberto Corelli, Wojciech Kordylewicz urodził się w sierpniu 1991 roku i mieszka obecnie w Bydgoszczy.
Jego pasja do muzyki objawiła się już w latach dziecięcych, kiedy jako młody dorastający chłopak uczył się grać na wielu różnych instrumentach. Muzyczne początki dały podwaliny dzisiejszemu kształtowi jego pasji.
Swą przygodę z muzyką klubową rozpoczął w wieku 14 lat, kiedy to zaczął szkolić się w różnych popularnych programach komputerowych. Przełomem, w życiu i karierze był rok 2007, gdy Alberto Corelli kupił sobie pierwszy profesjonalny sprzęt. Wtedy właśnie zaczął on zdobywać większe doświadczenie zawodowe.

Pierwszym klubem, w którym Alberto miał okazję grać był Melody Pub przy bydgoskiej Łuczniczce. Przygoda z klubami ruszyła pełną parą. Grywał w takich miejscach jak: Rumak (Bydgoszcz), Retro (Solec Kujawski, Pruszcz Pomorski), DiscoDance (Lubiewo), Manhattan (Bydgoszcz), DeJa Vu (Bydgoszcz), Savoy (Bydgoszcz), Kuźnia (Kostrzyn n/Odrą), Antidotum (Charzykowy), VanilaClub (Bydgoszcz) oraz Planetoida (Konojady k. Brodnicy).

W swej krótkiej aczkolwiek bardzo dynamicznej karierze Alberto zagrał u boku takich osób jak: S-Cue, MdK, Carrsten Hell, Roob, Luka, Bocian, Kaydee, Chris D.Kay, Thomas Wittenberg, Sizeer, Drist, Matey, Marshall Slavsky, Mario Vallance, Ressive, Pablo, Giovanni, Tomazzi, Paul Sleeven.

Alberto nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego i stara się grać wszystko co wpada w ucho, jednak najlepiej czuje się w takich stylach jak: progressive house oraz electro.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →