Adrians

Adrians
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/deejayadrians

Dj Adrians – urodzony 8 kwietnia 1989 roku w Poznaniu, gdzie aktualnie mieszka. Po 8 latach nauki w szkole muzycznej stwierdził, że Jego największą pasją jest muzyka. Obsługę konsolety opanował dzięki słuchowi muzycznemu, który nabył w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia, grze na wirtualnej konsolecie-programie komputerowym Traktor Dj Studio 3 (od 2004 do 2008 roku), oraz dzięki lekcjom z Dj’em Gregory’m -pobieranym w klubie Alcatraz w Poznaniu. Jego preferowany styl muzyczny to house w odmianach: deep/future/electro/progressive oraz gatunek najbliższy Jego sercu trance – na którym się wychował i szlifował sztukę Dj-ingu. Wszystko co najlepsze ze wspomnianych przed chwilą gatunków prezentuje w Śremskim klubie muzycznym Iguana jako jeden z rezydentów sali klubowej. Potrafi się bez problemu dopasować do publiki – co przełożyło się na to, że zagrał w niemal wszystkich znanych Poznańskich klubach takich jak:
*Buddha Bar
*Club 22
*Van Diesel Music Club
*Maracana Dance Club
*Popstar
*Eskulap
*Arcy
*Broadway
*Shivaz
*Amboseli
*Tuba
*Shamrock
*Terytorium
*Post Dali
*Chic
*Alcatraz
*N10
*Balzac
*Tokyo Underground
*Od Zmierzchu do Świtu
*Mixtura Music Club
*Kac Vegas
*Deep
*Bee
*Passja Club & Restaurant
*Buena Vista
*Sansibar
*FBI
*Metropolitan
*Niku Bowling/Fitness Club
*Stara Piekarnia
*Corner Pub/Colloquium Club
*Czytelnia
*Malibu Bar/Club
*Imperium
*Bratniak Students Club
*The Vikings Pub
*Black Ball (Chillout Party)
a także w:
*Iguana Music Club (Śrem)
*Molino (Piła)
*Malibu Bar (Ustronie Morskie)
*Pizza House (Szamotuły)
*Bilard Club (Szamotuły)
*Lift Club (Wronki)
*Euforia (Środa Wielkopolska)

Najbardziej przełomowy stał się rok 2011, w którym wziął udział w konkursie Lech Summer Night. Dzięki swojej ciężkiej pracy, zaangażowaniu, i miłości do muzyki udało mu się zdobyć głosy publiki, oraz samego organizatora. Dzięki temu wraz z trzema innymi finalistami zagrał 17 lipca na imprezie Lech Summer Night.
Jest to przełom w Jego karierze otwierający szerzej drzwi do kariery Dj-a na całą Polskę, o czym marzył i do czego od dawna dąży.
8 lipca 2011 roku wygrał w poznańskim klubie FBI konkurs Djski.
W zeszłym roku jako jeden z finalistów konkursu DJ-skiego zagrał na Poznańskim evencie Integralia.

Motto:
„Największą umiejętnością życia – i najrzadszą – jest uznanie tego kim jesteśmy, robienie tego, co umiemy i tylko tego – i znalezienie w tym szczęścia.”

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →