Adrena Line

Adrena Line
Kraj:
Polska
www:
http://www.facebook.com/adrenalineofficiall

Facebook: http://on.fb.me/Kk3sj3
SoundCloud: http://bit.ly/2r1IzG9
Twitter: http://bit.ly/KUVCrA
Instagram: http://bit.ly/1TNAYiS
Kontakt (booking / promo): [email protected]; [email protected]

Adrena Line

To młody producent, zarazem DJ pochodzący z Wałbrzycha. Muzyka to jego styl życia oraz sposób na wyrażanie siebie. Pasją tą zaraził się w wieku 14 lat, które nastąpiło dzięki twórczości Tiësto oraz programowi „Club Rotation” transmitowanej na niemieckiej Vivie.

Klubowe dźwięki dają jemu możliwość głębszego wyrażania siebie. Styl muzyczny jaki prezentuje
to różne podgatunki muzyki House. Od Deep’owych dźwięków, aż po Electro House, czy Big Room. W swoich set’ach uwzględnia nowe oraz starsze produkcje, którymi porywa publiczność w klubach, czy festiwalach obdarowując ich pełnią pozytywnych emocji.

Do sukcesów Adrena Line należą między innymi kilkukrotne supporty od legendarnego Tiësto, który wspierał jego remixy, mashupy w swoich setach, czy też audycji Club Life by Tiësto. Nie zabrakło również sapportów od Paul van Dyka, Oliver Heldensa, Ummet Ozcan, Juicy M, Paul Oakenfolda, Dannic, Cedric Gervaisa oraz wielu inncyh znanych gwiazd muzyki tanecznej.

Swojego czasu mogliśmy być słuchaczami audycji „The Sound of Adrena Line”, w dzierżoniowskim Radio Sudety 96,4FM, w której dominowały różnorodne gatunku muzyki klubowej.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →