ADHD

ADHD
Kraj:
Polska
www:
http://www.djadhd.pl

Z muzyką ściśle związany od 4 roku życia kiedy to rozpoczął naukę gry na fortepianie. Na swoim koncie ma występy w wielu miejscach w Polsce i za granicą (wspomnijmy tylko open-air na alpejskim lodowcu 3000 metrów nad poziomem morza).
Jego muzyczny gust i umiejętności miksowania zostały szybko zauważone i docenione przez Magic Records (Universal Music) która postanowiła wydać jeden z jego setów w oficjalnej dystrybucji (kolejny album, tym razem 2 płytowy, jest w tej chwili trakcie produkcji).
Od początku 2008 roku DJ ADHD jest szefem muzycznym radia RMF Club – największej stacji radiowej w polskim Internecie nadającej muzykę klubową 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Zawodowo spełnia się jako producent w jednym z największych studiów nagraniowych w kraju.
Hobbystycznie, wieczorami, jako specjalista od poprawiających nastrój i porywających do pląsów housowych brzmień oscylujących wokół electro, progressive i funky.
W każdy piątek, o 22, na antenie RMF Maxxx DJ ADHD prowadzi swój autorski program „Total Warmup”, w którym przez 2 godziny prezentuje sety największych gwiazd światowej sceny klubowej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →