A-DecK

A-DecK
Kraj:
Polska
www:
http://www.a-deck.dj.ftb.pl

Adrian od najmłodszych lat przejawiał duże zainteresowanie muzyką elektroniczną. Zainspirowany kulturą klubową we wczesnym wieku… bo mając zaledwie 17 lat postanowił zrealizować jedno ze swoich marzeń. Chęć stania za konsolą i grania dla swoich najbliższych przyjaciół… W ten oto sposób narodziła się myśl o byciu dj’em.
Z czasem kupił sprzęt i z pomocą dj’a Vasil’a zgłębiał tajniki miksowania.
Pierwsze sukcesy przyszły dwa lata od rozpoczęcia przygody z muzyką. Wygrana w konkursie MDT, gdzie nagrodą był występ na Before Sunrise Festival 2009, zaowocowała możliwością zaprezentowania swoich umiejętności w wielu klubach w całej Polsce. oraz rezydenturą w klubie Antidotum/Romans w Tomaszowie Maz. Obecnie najczęściej możecie usłyszeć go w klubie A&A w Tomaszowie Maz gdzie od czerwca 2012 jest rezydentem.
Adrian nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego… w jego setach można usłyszeć tzw: przeplatankę muzyczną. Nic nie daje mu takiej radości jak zabawa z publika po przez łączenie i przeplatanie różnych gatunków muzyki takich jak: house, tech-house, minimal, techno, progressive house, deep house oraz wiele innych.
Aktualnie Adrian razem z Sebastianem Pawlikiem tworzą duet Housemasters, gdzie swoje muzyczne pomysły przelewają na house’owe produkcje, które są wydawane w różnych labelach na całym świecie. Jednak jest to dopiero początek przygody z tworzeniem i ma nadzieje, że w przyszłości dalej będzie się rozwijał oraz produkował co raz to lepsze utwory.

Kontakt/Booking:
tel: 506-180-391
e-mail: [email protected]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →