News

DJ Snake zagrał show na stadionie PSG. Gościem specjalnym… David Guetta. Sprawdź nagranie

 DJ Snake podczas swojego seta na stadionie PSG zaprosił na scenę Davida Guettę. Co zagrali artyści?


Czołówka elektronicznej Francji 

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że DJ Snake’a czeka kolejna ciekawa współpraca. Francuski artysta ma wypuścić nowy merch, który powstawanie we współpracy z PSG. Linia odzieży francuskiego producenta (a właściwie całego jego kolektywu Pardon My French) z paryskim klubem sportowym z pewnością cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem.
To jednak niejedyny biznesowy wątek, który łączył ostatnio Snake’a z Paris Saint-Germain. Już od zeszłego roku wiadomo, że DJ Snake miał wystąpić 11 czerwca na Parc des Princes, czyli klubowym stadionie. 
Do samego line-upu powoli dołączały kolejne gwiazdy i tak przed setem DJ Snake’a zagrali m.in. Acraze oraz zespół Ballecour. Nie jest to jednak pełen line-up artystów, którzy wystąpili na imprezie odbywającej się na stadionie. Podczas swojego seta DJ Snake zaprosił na scenę specjalnego gościa.

Przeczytaj też: DJ Snake nie tylko wystąpi na stadionie PSG, ale również wypuści merch we współpracy z klubem

Nim okazał się David Guetta. Publiczność oczywiście informację tą przyjęła z wielkim entuzjazmem. David Guetta jest bowiem jedną z największych, jeśli nie największą francuską gwiazdą muzyki elektronicznej. To samo zresztą można powiedzieć o DJ Snake’u. Takie połączenie artystów na jednej scenie zdecydowanie może się podobać.
Co razem zagrali artyści? Tutaj nie ma wątpliwości, że tą część seta zdecydowanie przejął future rave Davida Guetty. Można było usłyszeć chociażby remiks utworu Titanium. W dalszej części nie zabrakło jednak światowych hitów pokroju Sweet Dreams czy Bad
Trzeba przyznać, że taki moment byłby świetny na ogłoszenie collabu artystów. Do tego jednak nie doszło, w związku z czym zapewne jeszcze trochę poczekamy na współpracę francuskich gwiazd. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku

DJ Snake x David Guetta – Live at Parc Des Princes 2022

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →