News

DJ Rush w sobotę w Krakowie (rozwiązanie konkursu)

W zeszłym tygodniu zapraszaliśmy Was do Krakowa na imprezę z Dominikiem Eulbergiem, w tym tygodniu również zapraszamy Was do Krakowa na imprezę z muzyką techniczną, ale tym razem w dużo bardziej energetycznym wydaniu. Przed kolejnym występem na Mayday będzie okazja sprawdzić aktualną formę DJ-a Rusha! 

Weteran amerykańskiej sceny techno w dość kameralnych okolicznościach klubu Forty Klepach w Krakowie to może być niezapomniane doświadczenie. Jak zapraszają organizatorzy cyklu imprez z konkretnym techno: „Electronic Festival, wydarzenie, które mocno wbiło się w pamięć klubowiczów, zatacza coraz większe kręgi, zapraszając kolejnych artystów z najwyższej półki. Na imprezach spod tego szyldu wystąpili już: ElectronMike, Torsten Kanzler, Boris S., Robert Natus, Frank Kvitta, Pet Duo , Viper XXL , Arkus P. , Sutura , Sven Wittekind oraz nasze wisienki na torcie: Fatima Hajji, Fernanda Martins oraz Klaudia Gawlas. A już w maju David Moleon”. 


LINE UP IMPREZY:


DJ RUSH                              (KNE’DEEP / CHICAGO / USA
J. FERNANDEZ                       (KNE’DEEP / Portugalia)
HELLBOY                              (Enhancedmusic / Kraków)
KAMI LEE                              (Liquidbeatz / Białystok)
BARTECH                             (Absurd Squad / Kraków)
DROPTECH                           (Neuroshocked / Szczecin)
ARTHUR CRAG                      (Turbulence Crew / Kraków)
NEXY                                   (Sentence / Rzeszów)
LUKASH ANDEGO                    (Dirty Stuff / Opole)
MARKS                                 (Turbulence  / Cieszyn)


Na razie w najbliższą sobotę imprezę roznieść będzie próbował (zapewne skutecznie) sympatyczny, acz muzycznie bezlitosny olbrzym z USA.  Przypomnijmy sobie fragment wywiadu, jakiego udzielił DJ Rush polskiemu DJ Magowi w roku 2009, na temat Wchodnich Niemiec i ogólnie klimatycznych, undergroundowych klubów:

„Wschodnie Niemcy zawsze stanowiły ważny element mojej działalności jako didżeja. To przez nich zacząłem grać tak mocno – tłum był w ekstazie, nawet dziewczyny chciały jeszcze mocniej…Widziałem przed sobą kobiety z ogolonymi głowami, w futerkowych kurtkach i butach Buffalo. Wszystkie szalały do ostatniej minuty imprezy. Byłem w siódmym niebie grając tam, miejsca wyglądały obskurnie, prawdziwy underground. Nie mieli tam wielkich pieniędzy, więc bardziej martwili się o ludzi i zważywszy na dostępne środki, dawali radę. W innych częściach Niemiec było inaczej – promotorzy zdawali się mówić „Zobaczcie co mamy, możemy wydać dużo kasy i mieć w naszych klubach najlepszych didżejów, najciekawsze światła, za wejście trzeba słono zapłacić, ale w naszej okolicy mieszkają dzieciaki z forsą”. Zapominali o co w tym wszystkim chodzi – dobry klub to dużo miejsca do tańczenia, świetne nagłośnienie i sprzęt dla didżeja, a także czyste toalety dla gości. Kluby z dużymi pieniędzmi często o tym zapominają”. 


KONKURS: Mamy dla Was 2 wejściówki na to wydarzenie, napiszcie dlaczego chcielibyście zobaczyć w sobotę DJ-a Rusha. Piszcie na adres [email protected] mejle z nazwiskami, nie zaszkodzi równocześnie odezwać się w komentarzach. 

Dla zachęty świeży set Rusha, wrzucony raptem 20 dni temu:

https://soundcloud.com/love-and-hate/loveandhate-exclusive-mix-001


LOVEandHATE (Exclusive Mix) – 001 DJ RUSH by LOVE and HATE


Więcej o imprezie:

http://www.ftb.pl/dj-rush_impreza_49522.htm

Bilety wyłącznie w przedsprzedaży! Można je kupić tutaj:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/49522/dj-rush.htm


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →