News

DJ MAG: Ostatni dzień głosowania. Wygra Avicii czy Hardwell?

W sobotę 19 października w klubie Electric Brixton odbędzie się impreza DJ Magazine UK, podczas której odsłonięci i zaprezentowani zostaną laureaci tegorocznego plebiscytu DJ MAG TOP 100 DJS. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że za konsoletą w klubie pojawi się DJ numer jeden, a także między innymi: Bob Sinclar, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Quentin Mosimann. W tym samym czasie odbywać się będzie impreza o podobnym charakterze w Amsterdamie.

Tej nocy dowiemy się, czy w czołówce rankingu nastąpiły duże zmiany czy niekoniecznie. Mocno nam się wydaje, że na szczycie stanie ktoś, kogo jeszcze tam nie było – Avicii albo Hardwell. Miłośnicy tego drugiego już wyliczyli, że nie dość, że urodził się w tym samym mieście co Tiesto, to jeszcze jego sławniejszy kolega również zanim dotarł na miejsce pierwsze, wcześniej był kolejno na pozycjach 24 i 6, dokładnie tak jak Hardwell w dwóch ostatnich latach. Przyznacie, że byłby to spory zbieg okoliczności, gdyby jego droga na szczyt prowadziła przez dokładnie takie same pozycje na liście. 


Zresztą, Tiesto również nie jest bez szans na koronę – wciąż systematycznie budują swoją pozycję w klubowym świecie, bez problemu zdobył USA i udało mu się utrzymać w didżejskiej ekstralidze. David Guetta i Deadmau5 z kolei ostatnie 12 miesięcy mieli akurat mniej spektakularne, ale nie zapominajmy, że ten pierwszy ma na Facebooku prawie 46 milionów fanów (to 9 razy więcej niż Avicii). 


A Wy głosowaliście? Wspomogliście rodaków czy gwiazdy z zagranicy?

Przypomnijmy jeszcze, jak wyglądało TOP 10 w zeszłym roku: 


1. Armin van Buuren 
2. Tiesto 
3. Avicii 
4. David Guetta 
5. Deadmau5 
6. Hardwell 
7. Dash Berlin 
8. Above & Beyond 
9. Afrojack 
10. Skrillex 

LINK DO GŁOSOWANIA:

http://www.djmag.com/top100djs

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →