News

DJ Kris zapowiada trzy nowe festiwale i ujawnia frekwencję Sunrise Festival 2022

Tegoroczna, 18. edycja Sunrise Festival przejdzie do historii jako ta najbardziej wyczekiwana przez większość społeczności. Czego z najnowszej konferencji dowiedzieliśmy się na temat samego wydarzenia oraz pobocznych projektów słońca”? Sprawdź!


Sunrise, ikona polskiej sceny festiwalowej

Sunrise Festival, będąc wiodącym przedstawicielem sceny EDM polskich festiwali, z każdą kolejną edycją stara się wznieść zarówno swoje projekty, jak i doświadczenie uczestników na następny poziom. Pomimo przerwy spowodowanej pandemią właściciele kolektywu wykorzystali ten czas w pełni, czego efekty zobaczymy już niedługo, a już teraz możemy o nich usłyszeć.

Przeczytaj także: Tegoroczny livestream z Tomorrowland 2022 potrwa aż 21 dni

Tegoroczna edycja Sunrise zapisze się w kartach historii jako najbardziej obszerna z największym jak do tej pory składem artystów oraz najbardziej skomplikowanymi projektami samych scen. Przykładem jest specjalny projekt dla Carla Coxa, z którego reflektory wystrzelą słup światła na niemal cztery kilometry w niebo. Dużą inwestycją jest również największy jak do tej pory telewizor długości niemal 60 metrów, który umożliwi przedstawienie wizualizacji w naprawdę królewski sposób.
Oprawa graficzna oraz najwięksi światowi artyści przyciągną na teren festiwalu niemal 30 tysięcy ludzi w samą sobotę, a na polu namiotowym będziemy mogli spodziewać się około pięciu tysięcy festiwalowiczów. Oprócz samego Sunrise już niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć poboczne projekty kolektywu słońca”, które prezentują się naprawdę ciekawie.

Sunrise Family”… czyli poboczne nadchodzące projekty

Polski kolektyw podczas czasu pandemii dobrze wykorzystał przerwę od festiwali, aby móc zaplanować swoje przyszłe kroki w rozwoju polskiej marki. Oprócz samego Sunrise stawiającego na muzykę elektroniczną będziemy mieli okazję być może już w przyszłym roku udać się na festiwale takie jak Moon Festival oraz Sunpalooza.
Dokładnie tydzień po Sunrise Festival odbędzie się Sun Festival, za który oczywiście również odpowiada MDT Production. Wydarzenie przyciągnie do Podczela praktycznie wszystkich topowych raperów w naszym kraju – Taco Hemingway, Quebonafide, Mata, Paluch czy 2115 oraz dwie zagraniczne gwiazdy światowego formatu – Skepta i The Game
Patrząc na bardzo dynamiczny rozwój muzyki basowej w Europie, prawdopodobne jest również to, że oprócz samej sceny basowej jak w tym roku, organizatorzy pomyślą o zupełnie nowym wydarzeniu, w którym to wszyscy fani dnb czy mocniejszych brzmień będą mogli się świetnie pobawić w granicach własnego kraju. Jak waszym zdaniem wypadnie tegoroczny Sunrise i na kogo występ czekacie najbardziej? Dajcie nam znać na Facebooku.

Sprawdź konferencję dotyczącą nadchodzącego Sunrise Festival i projektów pobocznych SNRS

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →