News

Dimitri Vegas & Like Mike i Timmy Trumpet stworzyli 'Tomorrowland Mix’ wspólnego kawałka

Dimitri Vegas & Like Mike są już nieodłącznym elementem festiwalu Tomorrowland. Aby uczcić rozpoczęcie sezonu festiwalowego, artyści przygotowali odświeżenie kawałka Feel Your Love wraz ze swoim przyjacielem Timmym Trumpetem. Sprawdź!


Nieodłączny element wydarzeń Tomorrowland

Dimitri Vegas & Like Mike to, już można powiedzieć, nieodłączny element festiwalu Tomorrowland. Rok w rok pojawiają się na głównej scenie jako duet lub jako ich ekscytujący koncept 3 Are Legend u boku Steve’a Aoki. Chętnie też dołączają do innych artystów na scenie, aby móc wspólnie cieszyć się niezwykłą energią podczas wydarzenia. W ramach uczczenia rozpoczęcia sezonu festiwalowego, Dimitri Vegas & Like Mike po raz kolejny postanowili połączyć siły z ich dobrym przyjacielem, Timmym Trumpetem oraz Edwardem Mayą, aby stworzyć specjalny remix Feel Your Love, wydanego w lipcu 2021 roku.

Przeczytaj także: To nie koniec nowości od Hardwella. Collab z Timmym Trumpetem staje się faktem

Oryginalny kawałek Feel Your Love powstał w oparciu o samplowany klasyk z 1990 roku, Infinity Guru Josha, którego melodię zna już praktycznie każdy. Przez niemal cały rok utwór nie wychodził poza podium list przebojów oraz był najchętniej odtwarzanym utworem w Polsce jak i w środkowej części Europy. Jak prezentuje się Feel Your Love w wersji festiwalowej?

Feel Your Love w wersji festiwalowej

Utwór, bazując na melodii granej oryginalnie na saksofonie, stara się utrzymywać klimat zawarty w radiowym odświeżeniu z lipca zeszłego roku. Podczas odsłuchu festiwalowej wersji utworu, idzie wręcz odczuć ciepło zawarte w przekazie Feel Your Love, jednak w kwestii technicznej samego utworu można się przyczepić do kilku rzeczy. Co może nie przypaść do gustu części odbiorców, to ogromna ilość pogłosu podczas poszczególnych części utworu, przez co sam wydźwięk bardzo traci na swojej klarowności i główny wokal chowa się w miksie. Mimo wszystko uważam, że ciepło zawarte w samym kawałku będzie motywem przewodnim wielu festiwali w już rozpoczętym sezonie. Aby nie przegapić najnowszych wydań od Dimitri Vegas & Like Mike koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Posłuchaj Feel Your Love w wersji Tomorrowland Mix

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →