News

Deadmau5 zapowiada radiowe kawałki

Fani Joela Zimmermanna z niecierpliwością czekają na zapowiadany podwójny album, na którym ma się znaleźć 25 numerów. Płyta ukaże się nakładem labelu Astralwerks i miała ukazać się w kwietniu 2014. 

Bardzo prawdopodobne jednak, że pojawi się ciut później, bo Deadmau5 zapowiedział w rozmowie z Inthemix, że ma już gotowe masteringi, ale teraz czas na „całą maszynę marketingową i wszystkie procesy związane z kalendarzem wydawniczym”. Jak zapowiedział zamierza pozwolić specjalistom zrobić wszystko, co muszą w kontekście „pieprzonego popchnięcia albumu na rynek” i że to może potrwać nawet więcej niż dwa miesiące. 


„Jestem pewny, że na tym albumie znajdzie się odpowiednio dużo świeżych rzeczy, które będą w stanie zapewnić mi nowych fanów. Oto tutaj będzie chodzić, nie o kontynuację tego, co robiłem na poprzednich czterech albumach – to by było po prostu głupie”. Brzmi zachęcająco, czy wprost przeciwnie? Kolejna deklaracja też Was może trochę zdziwić: „Poza tym na płycie pojawi się też kilka 'przyjaznych radiu’ kawałków, niebędących nawet muzyką taneczną, które zamierzam wydać jako single. Po prostu, żeby wypromować album – to długofalowa strategia” – dodał. 

Artysta zapowiada też nowe tournee, na którym zadebiutuje zupełnie nowa, obrotowa scena, warta 11 milionów dolarów. Podobno „do uzbierania zostało już tylko 6 milionów” oraz nie będziemy tego oglądać na żadnych festiwalach, ale na osobnych występach Deadmau5a. 

[HD] Deadmau5 LIVE in Malaysia 2014 – Future Music Festival Asia 2014


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →