News

Deadmau5 z nową muzyką i… kotem Nyan na Ferrari

Już niebawem ma pojawić się nowy, długo oczekiwany, dwupłytowy album Deadmau5a, ukaże się nakładem wytwórni Astralwerks. Artysta powiedział magazynowi Edmonton, że płyta prawdopodobnie ujrzy światło dzienne już w marcu i zawierać będzie „dużo nowego materiału”.

Joel ustosunkował się też do bycia nominowanym w kategorii „elektroniczny album roku” na kanadyjskich Juno Awards, mówiąc: „Dobrze jest być częścią niszowej kategorii. Wiesz, kiedy widzisz, że oni biorą Armina i jego chłopaka, czujesz, że scena potrzebuje pomocy”.

W międzyczasie poznaliśmy dwie ciekawe muzyczne propozycje – bardzo sympatyczny numer „Petting Zoo” i szaloną na jego temat wariację: „Heavy Petting Zoo”. Warto posłuchać obu nagrań, zwłaszcza, że w drugim z nich trafiły się ciekawe zabawy z prędkością. A propos prędkości – sprawdźcie przy okazji, jak wygląda jego Ferrari 458 Italia po liftingu – nie jest już białe, teraz poprawia humor nam i przechodniom charakterystycznym wzorem – „Nyan Catem” z popularnych internetowych memów.

Deadmau5 – Petting Zoo (Original Mix)

Deadmau5 – Heavy Petting Zoo (Original Mix)

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →