News

Deadmau5 na scenie Armina van Buurena!

Ultra Music Festival podało niemal kompletny line-up imprezy, która już za miesiąc odbędzie się w Miami. Na scenie I’m In A State Of Trance nie szokuje już nazwisko Erica Prydza (wystąpił tu już rok temu). Inaczej ma się z niejakim… Joelem Zimmermanem!

Prawie dwa lata temu, przez świat muzyki klubowej (również przez portal FTB.pl – zobacz: http://www.ftb.pl/deadmau5-o-asot-i-smierci-tranceu_news_96535.htm) przewinęła się kłótnia Deadmau5’a z jednym z członków trio Binary Finary na temat muzyki trance. Do rozmowy na Twitterze włączył się Armin van Buuren, który zaproponował Joelowi przybycie na scenę A State Of Trance 700. Propozycja została odrzucona.

Tym większy szok mogą odczuwać miłośnicy muzyki klubowej po opublikowaniu line-up’u imprezy Ultra Music Festival, która odbędzie się w dniach 18-20 marca w Miami. Trzeciego dnia, zgodnie z tradycją, jedna ze scen będzie należała do Armina van Buurena oraz jubileuszowych obchodów jego audycji A State Of Trance. Pod banderą „I’m In A State Of Trance” zagra nie kto inny, jak… Deadmau5!

Obok Kanadyjczyka, usłyszymy tutaj również Erica Prydza (który gościł na scenie Armina w Miami już rok temu), duet Aly & Fila, Andrew Rayela, MaRLo, KhoMhę, Bena Golda (twórcę hymnu ASOT 750) oraz tajemniczego gościa, którego nazwisko zostanie podane w późniejszym terminie.

Pod koniec grudnia zeszłego roku, Deadmau5 napisał o swoim zmaganiu się z depresją. Dodatkowo przeprosił fanów, wobec których „zachowywał się jak dupek”. Przyjęcie propozycji Armina po dwóch latach można rozpatrywać na dwa sposoby: jako rodzaj terapii, podjęcie wyzwania lub jako – nie bójmy się tego nazwać po imieniu – hipokryzję. Myślę, że dopiero podczas i po występie Joela w Miami wyrobię swoje własne zdanie na ten temat.

A jaka jest Wasza opinia? Oraz jak myślicie – po jakie kawałki może sięgnąć Deadmau5?

PS. Ciekaw jestem, czy pojawienie się Deadmau5’a na scenie „I’m In A State Of Trance” w Miami, będzie równało się przywróceniem rozmów o wspólnym numerze Kanadyjczyka z Arminem, zaprezentowanym w 585. epizodzie A State Of Trance (w listopadzie 2012 roku).  

Armin van Buuren Vs Deadmau5 – ID (PREVIEW) [ASOT 585]


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →