News

Deadmau5 kończy z Twitterem, muzyka fortepianowa, nowa kompilacja

Jeden z prawdopodobnie najbardziej aktywnych społecznościowo artystów, pan Joel Zimmermann, znany też jako Deadmau5, postanowił odpuścić sobie aktywność na Twitterze, jak sam napisał: „z pewnych własnych powodów”. 

„Nie będę już się udzielał na Twitterze, nadal będę wrzucał kawałki na Soundcloud, a mój menedżment będzie Was o tym informował”. W międzyczasie Joel skasował wszystkie dotychczasowe swoje posty, a co za tym idzie dyskusje toczące się na temat jego muzyki czy wpisów, które „strasznie go zaczęły wkurzać, a chciał tylko mieć kontakt ze swoimi fanami”. Prawdopodobnie jednym z powodów, które przeważyły szalę były komentarze dotyczące jego ostatnich siedmiu muzycznych wrzutek, które nazwane zostały w pakiecie „7” i otrzymały tytuły będące łacińskimi nazwami siedmiu grzechów głównych. 


W tej chwili na jego Twitterze znajdziecie tylko powyższy komunikat oraz link do Youtube’a, gdzie wszystkie 7 inspirowanych muzyką klasyczną, fortepianowych utworów zilustrowanych zostało obrazami holenderskiego malarza Pietera Brueghela, zainspirowanych „Boską Komedią” Dantego. Fani nie przestają pytać o jego stan zdrowia psychicznego, czy czasem nie ma depresji i tak dalej. To być może powód, dla którego wolał już o tym nie czytać na Twitterze.  

7


P.S. W międzyczasie ukazała się nowa kompilacja wytwórni Mau5trap, na której znajdziecie zgoła inną muzykę, w tym dwa utwory Deadmau5a, jeden projektu BSOD (Steve Duda & Deadmau5) oraz osiem propozycji od nowych talentów promowanych przez label. Zestaw nazywa się „We Are Friends Vol. 2” i prezentuje się następująco: deadmau5 – Your Ad Here (We Are Friends Vol.2)

deadmau5 – Suckfest9001

BSOD – Super Breakfast (Full)


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →