News

David Guetta i James Hype wydali wspólny remiks do „Crazy What Love Can Do”

Jeden z najnowszych utworów Davida Guetty zyskuje w ostatnim czasie niebywałą popularność w naszym kraju. Chodzi oczywiście o Crazy What Love Can Do, który Francuz wydał trzy miesiące temu wraz z dwiema brytyjskimi piosenkarkami – Becky Hill oraz Ellą Henderson. Legendarny DJ nie powiedział jeszcze ostatniego słowa odnośnie tego projektu, bo wczoraj ukazał się jego remiks do owej produkcji, który przygotował razem z Jamesem Hypem. Sprawdźmy, jak brzmi ta wersja!


Czy Crazy What Love Can Do jest już hitem?

Wydana na początku kwietnia tego roku produkcja Davida Guetty pojawiła się już na wielu listach przebojów nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich, jak i za oceanem. Wygląda na to, że to właśnie w naszym kraju piosenka zdobywa największą popularność, bo uplasowała się na bardzo wysokim, trzecim miejscu na liście ZPAV Polish Airplay Top 100. Warto wspomnieć, że oprócz tego znalazła się również na czterech różnych zestawieniach Billboard w Meksyku, Kanadzie i oczywiście Stanach Zjednoczonych.

Na YouTube utwór zebrał w sumie do tej pory ponad piętnaście milionów wyświetleń, a na Spotify odsłuchano go prawie 75 milionów razy. To bardzo solidny wynik jak na trzy miesiące po wydaniu. Kto jest jednak odpowiedzialny za sukces Crazy What Love Can Do. Wygląda na to, że nie tylko David pracował przy tym projekcie. Osobami, które współpracowały wtedy z Francuzem sa np. Peppe Folliero, czyli członek duetu Daddy’s Groove; Robert Harvey – producent utworów takich gwiazd jak np. James Hype, Sonny Fodera czy Joel Corry oraz duet Just Kiddin, który w przeszłości współpracował już z Ellą Henderson.

Czy wspólny remiks Davida Guetty i Jamesa Hype’a przedstawi Crazy What Love Can Do od zupełnie nowej strony? Pamiętajmy, że Panowie znają się nie od dziś, a Brytyjczyk jest producentem hitowego Ferrari, także spodziewajmy się naprawdę konkretnej wersji. Jak jest naprawdę? Przekonajmy się!

Posłuchaj Crazy What Love Can Do, czyli przyszłego hitu lata 2022 w Polsce!

Pierwsza współpraca Davida Guetty i Jamesa Hype’a

Każdy szanujący się fan muzyki EDM powinien wiedzieć, że aktualnie najlepiej rozwijającymi się gatunkami są future rave, big room techno oraz tech house. W najnowszym remiksie od Davida Guetty i Jamesa Hype’a da się usłyszeć dźwięki z wszystkich trzech wyżej podanych stylów. Czy w ten sposób nie powstaje czasami brzmieniowa papka, która jest bezpłciowa? Nic bardziej mylnego!

Mamy tutaj lekki big room, future rave znany z dyskografii Davida Guetty i MORTENA, a także tech house’owe wstawki w dropie. Jeżeli miałbym dokładnie określić styl ten produkcji, to pewnie użyłbym stwierdzenia minimal big room albo chill rave. Jest to kompozycja, która w znacznej części różni się od oryginału poprzez użycie wokali, melodię i oczywiście drop, który niejednokrotnie udało się już nam usłyszeć w setach Francuza. Pierwsza współpraca francuskiej legendy oraz Jamesa Hype’a jest naprawdę udanym projektem, a przede wszystkim zwiastunem do ich kolejnych wspólnych numerów. Zdecydowanie czekam na więcej!

Tak prezentuje się pierwsza wspólna produkcja Davida Guetty i Jamesa Hype’a!

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →